Hlavní navigace

freeSAT přidal do nabídky sportovních kanálů dva nové

18. 1. 2015

Sdílet

 Autor: freeSAT
Společnost UPC DTH přidala do programové nabídky své služby freeSAT pro ČR a SR kanály SlovakSport TV1 a SlovakSport TV1 HD.

Čeští a slovenští diváci satelitní televize se tak od středy 15. ledna dočkali nabídky sportovních pořadů, které pokrývají především, jak už název kanálů napovídá, sportovní scénu na Slovensku. Oba kanály vysílají 24 hodin denně.

Zhlédnout na nich bude možné živé přenosy i záznamy slovenské hokejové a fotbalové ligy, dostatek prostoru však bude věnován i méně masovým sportům, jako je basketbal, volejbal či házená. Na své si přijdou i fanoušci motorismu, golfu, boxu, florbalu či hokejbalu.

Sportovní přenosy však nebudou to jediné, co lze na kanálech SlovakSport TV1 a SlovakSport TV1 HD sledovat. Televize kromě nich totiž nabízejí také diskusní pořady, portréty sportovců či profily sportovišť a další zajímavosti.

Slovenští diváci SlovakSport TV1 najdou již nyní na kanálu 79 v balíčku freeSAT plus. Ti, co mají předplacený balíček freeSAT HD, naladí SlovakSport TV1 HD na kanálu 112. V České republice pak budou nové stanice dostupné na kanálu 89 (freeSAT plus), respektive 121 (freeSAT HD).

Zdroj: TZ freeSAT