Hlavní navigace

Freeware: Android na Windows pomocí BlueStacks App Player

22. 10. 2011

Sdílet

 Autor:
Spouštěli byste rádi aplikace pro Android na svém počítači nebo tabletu s operačním systémem Windows? BlueStacks App Player se o to postará!

Spouštět na PC mobilní aplikace pro operační systém Android mohou standardně vývojáři s nainstalovaným SDK. Ovšem prostřednictvím BlueStacks App Player to hravě zvládnete i vy, a to nejen na desktopu ale i tabletu s Windows. Po nainstalování se BlueStacks usadí jako miniaplikace na Ploše, skrz kterou máte přístup k předinstalovaným aplikacím a samotné správě. Nabízí pohodlné ovládání „androidích“ aplikací a her pomocí klávesnice a myši, a to dokonce ve fullscreenu. Pomocí Cloud Connect je pak možné synchronizovat váš reálný smartphone s tím emulovaným v prostředí Windows. Spíše než na spouštění „androidích“ aplikací oceníte na BlueStacks možnost hraní her. Zdarma dostupná verze má omezení na počet nainstalovaných aplikací a momentálně je aplikace dostupná pouze pro Windows, ale brzy přijde také verze pro Mac a verze placená.


BlueStacks App Player emuluje Android na Windows a iOS


Verze: 0.5 alpha

Typ: Android emulátor

Systém: Windows Vista / 7

Velikost: 117 MB

Licence: Freeware

Cena: Zdarma

Čeština: Ne

Domovská stránka: BlueStacks

soutez_casestudy

Stáhnout program


Autor se již od útlého dětství věnuje IT a je autorem mnoha lokalizací softwaru do češtiny. Ve volných chvílích píše Buchtič blog převážně o IT a herním průmyslu.

Byl pro vás článek přínosný?