Hlavní navigace

Fujitsu uvádí na trh nejlehčí konvertibilní byznys notebook

 Autor: Fujitsu
Nový výkonný konvertibilní notebook/tablet FUJITSU LIFEBOOK U939X váží pouze 1 kg
Radek Kubeš 27. 5. 2019

Sdílet

Společnost Fujitsu představila nejlehčí firemní konvertibilní PC na světě – LIFEBOOK U939X s integrovanou přihrádkou pro digitální pero s indukčním nabíjením. Super tenký model U939X je rychlý a výkonný jako klasický notebook, po překlopení displeje se však dá používat jako tablet se systémem Windows. Tento všestranný LIFEBOOK s hmotností pouhých 1015 gramů umožňuje náročným firemním uživatelům nahradit běžný notebook a tablet jen jedním zařízením typu 2v1. 

Fujitsu

Nový 13,3palcový LIFEBOOK U939X je chráněn odolným krytem z hořčíkové slitiny a má dotykový antireflexní displej s velmi vysokým rozlišením, digitální pero a plnohodnotnou klávesnici. Při náročnější práci nebo prezentaci oceníte také vestavěný HDMI konektor pro externí monitor a díky ethernetovému portu a doplňkovému 4G/LTE modulu získáte další možnosti připojení k firemní síti nebo internetu, aniž byste s sebou museli nosit překážející adaptéry.

LIFEBOOK U939X je vybaven nejnovějším procesorem Intel Core vPro se špičkovým výkonem. Nabízí také velmi přesné digitální pero s technologií Wacom AES, se kterým můžete v tabletovém režimu snadno přidávat poznámky do dokumentů nebo se digitálně podepisovat přímo na displeji zařízení.

FUJITSU LIFEBOOK U729X je cenově výhodný menší bratr U939X. Jedná se o modernizovaného nástupce populární ultra mobilní řady Lifebook P. Model U729X má 12,5palcový Full HD dotykový displej s vysokým rozlišením, který se dá překlopit do tabletového režimu, a je dodáván spolu s digitálním perem Wacom a přihrádkou pro jeho indukční dobíjení.

Společnost Fujitsu doplnila svůj předchozí super lehký a ultra mobilní notebook novými funkcemi bez zvýšení základní hmotnosti, která zůstává stále pouhých 920 gramů. Nástupnický model LIFEBOOK U939 dostal infračervenou kameru umožňující bezpečné používání systému Windows Hello pro pohodlné přihlašování, antireflexní dotykovou obrazovku, podsvícenou klávesnici, vyšší výkon a lepší grafiku.

LIFEBOOK U939X, LIFEBOOK U939 i LIFEBOOK U729X obsahují technologii biometrické autentizace Fujitsu PalmSecure a nabízejí možnost výběru z nejnovějších procesorů Intel Core vPro osmé generace. Novinkou u modelů U939X a U939 je také zavedení technologie Intel Thunderbolt 3, která umožňuje připojení více displejů nebo jiných zařízení přes jeden kompaktní port USB typu C.