Hlavní navigace

Full HD televizor Philips s 12V napájením

23. 7. 2018

Sdílet

 Autor: TP Vision
Skladný 22palcový model Philips 22PFS5403 je možné díky 12V adaptéru napájet z auta nebo lodi

Philips zareagoval na poptávku po malém a přenosném televizoru a představila model 22PFS5403 s 12V napájením. Tuto skladnou 22palcovou televizi je možné zapojit například do autozásuvky místo cigaretového zapalovače a vychutnat si tak zábavu i na cestách. 

TP Vision

Lehký a přenosný televizor se snadno vejde do kufru nebo cestovní tašky. Na televizoru s malou obrazovkou je možné se na své oblíbené programy dívat kdekoli, ať už při domácím grilování nebo při táboření s rodinou. Díky tomu získá majitel této televize přehled o aktuálních zprávách nebo sportovních událostech.

Televizor je vybavený dvěma HDMI vstupy s funkcí EasyLink, jedním USB vstupem a 6W zvukem, který je dostatečně silný pro sledování sportovních přenosů nebo poslech hudby například při venkovní akci s přáteli. Televizor nabízí rozlišení Full HD a technologii Pixel Plus HD, která přizpůsobuje ostrost, kontrast i barvu z každého zdroje. Televizor je vybaven tunery DVB-T/T2@HEVC/S/S2/C. Podporuje tedy i nově plánovaný standard pozemního vysílání.

special_kyberutoky

Dostupnost a cena

Televize Philips 22PFS5403 dostání je za příznivou cenu 4 299 Kč s 12V kabelem s adaptérem do autozapalovače jako součást balení.