Hlavní navigace

Fúze v Česku: GCC Services míří do náruče S&T CZ

Tuzemský systémový integrátor S&T CZ do 31. prosince 2008 začlení do svých struktur svoji dceřinou společnost GCC Services, která se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti podpory a údržby informačních technologií.
Pavel Louda 14. 5. 2008

Sdílet


Tuzemský systémový integrátor S&T CZ do 31. prosince 2008 začlení do svých struktur svoji dceřinou společnost GCC Services, která se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti podpory a údržby informačních technologií. Tým GCC Services bude po fúzi pod značkou S&T CZ dále poskytovat a rozvíjet své produktové portfolio. Spojením vznikne společnost čítající více než 300 zaměstnanců s pobočkami v osmi městech České republiky.
„Integrace umožní zejména sjednotit a dále rozvinout již tak rozsáhlé produktové portfolio společnosti S&T CZ. Firma bude samozřejmě také profitovat z administrativních úspor. Odborníci z GCC Services se navíc budou moci plně zaštítit značkou silné nadnárodní společnosti a využívat služeb technologických a kompetenčních center, kterými skupina S&T AG disponuje,“ komentoval fúzi Jiří Košťál, generální ředitel společnosti S&T CZ, která je součástí nadnárodní skupiny S&T AG. Technologický koncern má zastoupení ve 22 zemích a patří mezi přední evropské dodavatele IT řešení a služeb.
Fúze posílí pozici společnosti S&T CZ na tuzemském IT trhu. „Počítáme s dalším rozšiřováním našich odborných týmů. Fúze nám také pomůže sjednotit úroveň servisní podpory zákazníků obou společností, zjednodušit interní procesy a zvýšit kvalitu služeb,“ dodal Miroslav Bečka, ředitel společnosti GCC Services. Firma poskytuje technický a systémový servis výpočetní a kancelářské techniky prostřednictvím šesti servisních středisek umístěných po celé ČR.