Hlavní navigace

G.I. Joe

8. 12. 2009

Sdílet

 Autor:
Když všichni ostatní selhávají, oni ne! Oni patří k tajné elitní jednotce zvané G.I. Joe, která sdružuje špičkové agenty z celého světa.

G.I. Joe
(G.I. Joe: The Rise of Cobra)

Akční, USA, 2009

Hrají: Dennis Quaid, Channing Tatum, Marlon Wayans, Sienna Miller, Joseph Gordon - Levitt

Režie: Stephen Sommers

Info o filmu (distributor): Když všichni ostatní selhávají, oni ne! Oni patří k tajné elitní jednotce zvané G.I. Joe, která sdružuje špičkové agenty z celého světa.
Hlavní zápletkou je krádež supermoderní tajné zbraně. Záhadná organizace Cobra, která se jí zmocnila, se chystá s její pomocí převrátit svět vzhůru nohama. Parta G.I. Joe se ve snaze překazit plán teroristů pouští do závodu s časem. G.I. Joe je skvělá akční podívaná, ve které si zahráli Channing Tatum, Marlon Wayans, Sienna Miller a Dennis Quaid.

Bonusy:
• Komentáře režiséra Stephena Sommerse a producenta Boba Ducsaye
• Teorie Velkého třesku: Jak se točil G.I. Joe (HD)
• Akce budoucnosti: Úžasné vizuální efekty a design (HD)

Zvuková verze/formát: čeština (Dolby Digital 5.1), angličtina (5.1 DTS HD), maďarština (Dolby Digital 5.1), polština (Dolby Digital 5.1), turečtina (Dolby Digital 5.1), ruština (Dolby Digital 5.1), komentář (Stereo)

Obrazový formát: 16:9

Titulky: české, slovenské, anglické, anglický komentář, polské, maďarské, turecké, chorvatské, arabské, srbské, bulharské, rumunské, slovinské, islandské, řecké, portugalské, ruské, ukrajinské, estonské, litevské, lotyšské, hebrejské

Délka: 112 min.

7.12. – videopůjčovny
9.12. – prodej
Doporučená cena 799 Kč

Distribuce: Magic Box

Česko-Slovenská filmová databáze