Hlavní navigace

Galaxy Ace Plus: vyšší výkon i větší displej

5. 1. 2012

Sdílet

 Autor: © arrow - Fotolia.com
Společnost Samsung představila nový smartphone Samsung Galaxy Ace Plus, který oproti svému předchůdci dostal více operační paměti, rychlejší procesor a nepatrně větší displej.

Jihokorejský výrobce elektroniky Samsung Electronics představil smartphone Galaxy Ace Plus, jenž představuje následovníka modelu „bez pluska“ uvedeného na počátku loňského roku. Galaxy Ace Plus je vybaven jednojádrovým procesorem s taktem 1 GHz a 512MB operační pamětí. Oproti předchůdci si tedy z hlediska frekvence polepšil o 20% a v případě paměti RAM dokonce zhruba o dvojnásobek. Úhlopříčka displeje byla navýšena na 3,65 palců (oproti 3,5 palcům v případě Galaxy Ace), avšak původní rozlišení 480 x 320 pixelů zůstává nezměněno.

ICTS23

Smartphone se již tento měsíc objeví nejprve na ruském trhu a později bude distribuován do Evropy, Jižní Ameriky, některých částí Asie, na střední Východ, do Afriky a Číny. Jak to napříč výrobci bývá u představování nového produktu dobrým zvykem, o ceně Samsung zatím mlčí.

Galaxy Ace Plus je sice první letošní novinkou představenou společností Samsung, ale určitě ne poslední. Dle očekávání by výrobce v dohledné době mohl uvést třetí verzi úspěšného modelu Galaxy S. Ten by měl být dle zvěstí vybaven Super AMOLED Plus HD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyřjádrovým procesorem a 12MPx kamerou.