Hlavní navigace

Gamepad Genesis PV65 pro PC i PS3

17. 7. 2018

Sdílet

 Autor: Genesis
Univerzální bezdrátový gamepad pro hraní bez omezení

V aktuální nabídce značky Genesis najdete sedm gamepadů. Mezi novinkami se nyní objevil bezdrátový PV65, který je kompatibilní s platformou PC i PS3. Pohodlné hraní je zajištěno pogumovaným povrchem a sadou ergonomicky rozložených ovladačů. Efekt při hraní her je zesílen vibrací celého gamepadu.

 Genesis

Gamepad PV65 umožňuje plynulé přepínání mezi režimy X-Input a D-Input. Tato funkce zajišťuje bezproblémové hrání her na herní konzoli nebo PC. Hráči tak nejsou omezování limity jednotlivých rozhraní a rozdílných konfigurací.

Gamepad je vybaven funkcí vibrace, která zvyšuje emoce při hraní her. Hraní je tak mnohem realističtější, intenzivnější a zábavnější.

PV65 má pogumovaný povrch pro zajištění pevného a spolehlivého držení v jakýchkoli podmínkách a při hraní dynamických a náročných her. Větší pohodlí při hraní zajišťuje i bezdrátové připojení. Dosah je až deset metrů.

Gamepad PV65 je vybaven dvanácti tlačítky a dvěma analogovými joysticky. Design gamepadu je podpořen originálními symboly pro jednotlivá tlačítka.

Dostupnost a cena

Gamepad Genesis PV65 je dostupný za doporučenou koncovou cenu 549 Kč včetně DPH.