Hlavní navigace

Gatling Gears pro Xbox 360

10. 5. 2011

Sdílet

 Autor:
Pro herní konzoli Xbox 360 vychází střílečka Gatling Gears, ve které hrát ovládá bojového robota. Hra brzo vyjde i na PlayStation.

Ve střílečce Gatling Gears, která vychází na Xbox LIVE Arcade za cenu 1200 Microsoft Points, a brzy se objeví také na PlayStation Network se hráč ujme role Maxe Brawleyho, jenž usedne do bojového robota Gatling Gear a vydá se na náročnou misi napříč 30 originálními lokacemi s cílem zachránit planetu a porazit Impérium.

Vývojářský tým úspěšné hry Greed Corp. pojal svůj nový akcí našlapaný titul Gatling Gears jako klasickou arkádovou střílečku, která obsahuje kompletní onlinový i kooperativní offlinový režim. Ačkoli hráči bojují společně, nechybí zde ani individuální soutěžení o skóre v žebříčku. Body do něj lze získávat za sbírání součástek z nepřátel sešrotovaných na bitevním poli. Každá součástka posouvá hráče blíže k získání účinných vylepšení pro jejich stroje Gatling Gear.

Ale to není vše - nejvyšší test schopností představuje režim Survival, v němž je hlavním úkolem svádět souboje s nepřáteli v 10 totálně chaotických kolech na půdě virtuální arény. Úkoly ve hře lze plnit samostatně či v kooperaci se spoluhráčem, ale vždy jde o kličkování v husté palbě nepřátelský tanků a vojáků či uhýbání před raketami, minami a žárem plamenometů. Současně je také nutné uchovat bez poškození vzácné nerostné zdroje.

Gatling Gears vyvinulo amsterdamské studio Vanguard Games ve spolupráci s vydavatelstvím EA Partners.

Gatling Gears

cyber23

Gatling Gears

Gatling Gears

Byl pro vás článek přínosný?