Hlavní navigace

Generátor jmen smartphonů pro Android

8. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Android Phone Name Generator
Na trhu je v současné době takové množství smartpohonů, že může být pro někoho obtížné správně si vybrat, možností je nespočet.

Výrobci, a přiznejme si to na rovinu, sdílejí mnohdy tolik částí a hardwaru uvnitř telefonu, že se ve výsledku jejich zařízení liší ve třech nedůležitějších kategoriích. Pomineme cenu smartphonů, protože ta je vždy námětem k diskuzi (proč stojí ten a ten telefon tolik, když se od ostatních příliš neliší).

Druhým podstatným rozdílem je vzhled, zde je situace mnohem zjímavější, výrobci dobře vědí, že co se líbí, bude se prodávat lépe, než funkční, ale „obyčejný“ smartphone.

No a konečně se dostáváme ke třetímu podstatnému rozdílu a tím je jméno. Je to jen náš postřeh nebo jste si taky všimli, že se výrobci pouštějí do čím dál častějších a nesmyslněíjších kombinací superlativů a podivných kódových označení? Opět můžeme jmenovat alespoň Apple, který si se jmény hlavu příliš neláme a jednoduše mění číselné označení svých přístrojů a občas za číslovku přidá „S“, což může znamenat cokoli, například super nebo sensation či small, ve smyslu nepatrný rozdíl od předchozího modelu.

Android Phone Name Generator je velmi jednoduchá a zábavná aplikace, náhodně generující jména chytrých telefonů, která se v ničem neliší od těch zařízení, která si můžeme koupit. Jednoduše klikněte ne tlačítko „Generate“ a aplikace vyplivne jméno smartphonu. Jak se vám líbí označení Acer MyTouch Touch II One E, Samsung Charge Incredible či Acer Bionic Optimus? Myslíte si, že názvy smartphonů někdo zabývá, nebo si jej výrobci generují náhodně?

skoleni

 

Zdroj: AndroidPhoneNameGenerator