Hlavní navigace

Genius Pen Mouse - bezdrátová myš ve tvaru tužky

 Autor:
Genius představil bezdrátovou myš Pen Mouse, která se podobá kancelářskému peru, má tedy díky tomu širokou možnost použití.
Karel Krutý 7. 7. 2011

Sdílet

Genius Pen Mouse pracuje díky vylepšené optické technologii téměř na každém povrchu, a to včetně oblečení. Není tedy například problém ovládat počítač nebo notebook doslova „na koleně“.

Zařízení nabízí ergonomický design s malými rozměry. Díky svému specifickému tvaru je vhodné pro leváky i praváky. Novinka umožňuje ovládání počítače na velkém množství povrchů a disponuje snímačem s rozlišením 1200 dpi, který lze nastavit také na 800 nebo 400 dpi. Trojice tlačítek zastupuje funkci levého a pravého tlačítka a scrollovacího kolečka u klasické myši. Pen Mouse komunikuje pomocí bezdrátové technologie pracující na frekvenci 2,4 GHz a vysílač se připojuje k počítači prostřednictvím rozhraní USB. K nabíjení myši slouží jedna baterie AAA. Zajímavostí je funkce pro její šetření, Pen Mouse totiž při delší nečinnosti automaticky přejde do „spícího“ režimu. Po stisknutí jakéhokoli tlačítka pak můžete myš opět začít používat. Součástí balení je i praktické cestovní pouzdro.

Novinka se prodává za doporučenou cenu 420 Kč s DPH.

Genius Pen Mouse

 

Rozhraní

USB 2.0

Podporované OS

Windows 7/Vista/XP

Frekvence bezdrátové technologie

2,4 GHz

Počet tlačítek

Tři (pravé, levé, scrollovací)

Rozlišení

1200 dpi s přepnutím na 800 a 400

Baterie

AAA

Rozměry

21 x 16,3 x 133 mm

Hmotnost

17 g