Hlavní navigace

Genius představil reproduktory pro mobilní zařízení

29. 3. 2012

Sdílet

 Autor: Genius
Genius ukázal dva modely minireproduktorů SP-i165 a SP-i175, které jsou určeny pro poslouchání hudby z mobilních zařízení.

Vyšší model s označením SP-i175 disponuje 40 mm reproduktorem, který kromě středních tónů solidně zpracovává i basy. Regulátor hlasitosti se nachází přímo na zařízení. Přenosný minireproduktor lze zapojit do notebooku, tabletu, hudebního přehrávače nebo telefonu, který je vybaven klasickým výstupním audio jackem (3,5 mm). Možné je i propojení zařízení s jinými přenosnými reproduktory.

Genius SP-i175 disponuje lithiovou baterií, která po nabití může sloužit pro osm hodin reprodukce. O stavu baterie informují uživatele dvě LED diody. V balení naleznete i redukci z jacku 3,5 mm na 2,5 mm, nabíjecí USB kabel, pouzdro a uživatelský manuál. Zařízení, které můžete zakoupit v černé, bílé a zelené, se na našem trhu prodává za doporučenou maloobchodní cenu 309,- Kč včetně DPH.

cyber23

Druhý model s označením SP-i165 je opět vybaven 40 mm reproduktorem a 3,5 mm konektorem. Baterie umožní poslech také po dobu osmi hodin. Rozdíl je hlavně v designu a také v absenci 2,5 mm redukce u tohoto modelu. SP-i165 zakoupíte v červené, černé nebo bílé barvě za doporučenou cenu 269,- Kč včetně DPH.


Byl pro vás článek přínosný?