Hlavní navigace

GoClever Insignia 500 nabízí Dual SIM a dvě baterie

5. 8. 2014

Sdílet

 Autor: GoClever
Není pochyb o tom, že zařízení s displejem o velikosti 5 palců mají na trhu mobilních telefonů své pevné místo. Vzrůstající obliba velkých mobilů tomu nasvědčuje.

Není pochyb o tom, že zařízení s displejem o velikosti 5 palců mají na trhu mobilních telefonů své pevné místo. Vzrůstající obliba velkých mobilů tomu nasvědčuje.

Nový mobil od společnosti GoClever využívá čtyřjádrový procesor MTK6582 s frekvencí 1,2 GHz, o grafiku se stará čip Mali400. Mobil pracuje pod operačním systémem Android 4.2, umožňuje využít dvě SIM karty a je dodáván se dvěma typy baterií včetně uzpůsobené dvojice zadních krytů, baterie lze měnit. Tloušťka mobilu s baterií o kapacitě 1750 mAh je pouhých 9 mm. Při využití druhé baterie o kapacitě 4000 mAh naroste mobil na 13 mm. Uživatel ale získá výrazně vyšší výdrž a delší provoz mobilu bez nutnosti častého dobíjení. Obě baterie včetně alternativních zadních krytů jsou součástí balení, což mimo jiné mobil GoClever Insignia 500 odlišuje od konkurence.

Smartphone je vybaven 1GB pamětí RAM a vnitřní 4GB pamětí eMMC s možností rozšíření o 32 GB pomocí karty micro SD. Samozřejmostí jsou dva fotoaparáty s rozlišením 2 a 8 megapixelůl. Nechybí WiFi, GPS modul, rádio FM, moduly pro přístup do sítí 3G a 2G a velké množství předinstalovaných aplikací včetně kancelářského balíku či multimediálních přehrávačů a webových prohlížečů. Součástí balení jsou i sluchátka pro 3,5mm audio výstup.

special_kyberutoky

Doporučená koncová cena pětipalcového mobilu GoClever Insignia 500 v černé barvě je 4 799 Kč a je na něj poskytována 24 měsíční záruka.

Více informací najdete na GoClever.com