Hlavní navigace

Goclever Insignia PRO. Osmipalcový tablet s procesorem Intel Atom

10. 3. 2014

Sdílet

 Autor: Goclever
Společnost Goclever zařadila do své řady tabletů s Androidem další model o velikosti 7,85".Novinka se jmenuje Insignia 785 PRO a je vybavena procesorem Intel Atom Z2580 s taktem 2 GHz.

Společnost Goclever zařadila do své řady tabletů s Androidem další model o velikosti 7,85".Novinka se jmenuje Insignia 785 PRO a je vybavena procesorem Intel Atom Z2580 s taktem 2 GHz.

Nové procesory Intel Atom jsou navrženy pro ty mobilní aplikace, kde jsou hlavními prioritami výkon a malý rozměr. Použitý procesor by měl bez problému zvládat i náročné hry, grafické efekty a video v HD rozlišení. Díky technologii Hyper-Threating může nový dvoujádrový procesor Intel Atom poskytovat výkon podobný procesorům čtyřjádrovým.

Další důležitou vlastností modelu Insiginia 785 PRO je jeho displej o velikosti 7,85" s poměrem stran 4:3 a s rozlišením 1024 x 768. Displej využívá technologii IPS, která garantuje široký pozorovací úhel. Pro přenos dat na displej je tento tablet vybavený grafickým procesorem PowerVR SGX544 a pamětí 1 GB DDR2 RAM. Vnitřní paměť je 16 GB. Navíc mohou uživatelé rozšířit ukládací kapacitu pomocí externích karet microSD.

Tablet je dále vybaven modulem GPS a dodáván s mapami Polska, Slovenska a České republiky. Zařízení pracuje na operačním systému Android 4.2.2 (Jelly Bean) a podporuje standardy bezdrátového displeje. Fotoaparáty jsou zde dva. Jeden na přední straně 2Mpix a druhý 5Mpix s autofokusem na zadní straně.

special_kyberutoky

Insignia 785 PRO 7,2 mm tenká, váží 310 g. Stříbrně modrý hliníkový rám dělá přístroj odolnějším, pevnějším a robustnějším. Tablet dostal baterii s kapacitou 4600 mAh, což je dost na 5 hodin intenzivního používání.

Tablet Insignia 785 PRO od společnosti Goclever je již nyní na trhu a doporučená koncová cena je 4 999 Kč. Jako u ostatních tabletů Goclever je na přístroj poskytována 2letá záruka.