Hlavní navigace

Goclever představuje chytré hodinky Chronos ECO

 Autor: Goclever
Společnost Goclever uvádí na trh své první zařízení v kategorii SmartWatch. Paměťový displej Sharp Memory LCD, vestavěná baterie zajistí chod bez nabití až po dobu 30 dní.
Adam Kencki 18. 12. 2014

Sdílet

Společnost Goclever uvádí na trh své první zařízení v kategorii SmartWatch. Paměťový displej Sharp Memory LCD, vestavěná baterie zajistí chod bez nabití až po dobu 30 dní.

Střídmý, minimalistický design a uniformní barvy zajišťují, že se chytré hodinky Chronos ECO hodí jak k obleku, tak ke sportovnímu oblečení. Všechny informace (čas, upozornění, rozhraní aplikací) jsou na displeji Sharp Memory LCD perfektně čitelné i na přímém slunci a také (díky podsvícení) i za zhoršených světelných podmínek. Displej je monochromatický a odolný proti poškrábání Snadné ovládání a práci umožňují čtyři tlačítka. Samotné hodinky jsou výjimečně lehké (36 g) a jejich vnější rozměr je 4,5 x 3,5 x 1,1 cm. Součástí dodávky je i elegantní černý pásek, magnetický napájecí kabel a návod.

Pro spárování a používání hodinek budete potřebovat aplikaci Goclever Chronos ECO, která je již od listopadu zdarma ke stažení na Google Play. Pro iOS je aplikace k dispozici na App Store od prosince. Jednou z hlavních funkcí těchto chytrých hodinek je to, že vás skrytým a pohodlným způsobem upozorní na aktivity chytrého telefonu – máte tak okamžité informace o hovorech, nových textových zprávách, emailech atd. Goclever Chronos ECO vás na tyto okolnosti upozorní diskrétní vibrací. (Vibrování je funkční i v případě, že je chytrý telefon v tichém režimu.) Prostřednictvím dedikované aplikace pak chytré hodinky Goclever Chronos ECO přenesou vybraná upozornění i z většiny aplikací, které máte na svém chytrém telefonu. Předvolby a výběr aplikací pro zobrazení na vašich nových hodinkách Goclever Chronos ECO si jednoduše nastavíte jen několika kliknutími.

Zařízení spolupracuje s chytrými telefony různých výrobců pod operačním systémem Android (4.4) a iOS (příslušná aplikace je na App Store od prosince). Komunikace probíhá prostřednictvím protokolu propojení Bluetooth BT 4.0. Vestavěná baterie s kapacitou 110 mAh zajistí běžný provoz po dobu 3 týdnů, v režimu stand-by až 4 týdny.

Chytré hodinky Goclever Chronos ECO jsou dodávány se standardní 2letou zárukou (včetně 12 měsíců servisní služby door-to-door). Netradičně jsou k dostání prioritně v síti Kaufland za zaváděcí cenu 1 499 Kč.