Hlavní navigace

Goclever představuje chytré hodinky Chronos ECO

18. 12. 2014

Sdílet

 Autor: Goclever
Společnost Goclever uvádí na trh své první zařízení v kategorii SmartWatch. Paměťový displej Sharp Memory LCD, vestavěná baterie zajistí chod bez nabití až po dobu 30 dní.

Společnost Goclever uvádí na trh své první zařízení v kategorii SmartWatch. Paměťový displej Sharp Memory LCD, vestavěná baterie zajistí chod bez nabití až po dobu 30 dní.

Střídmý, minimalistický design a uniformní barvy zajišťují, že se chytré hodinky Chronos ECO hodí jak k obleku, tak ke sportovnímu oblečení. Všechny informace (čas, upozornění, rozhraní aplikací) jsou na displeji Sharp Memory LCD perfektně čitelné i na přímém slunci a také (díky podsvícení) i za zhoršených světelných podmínek. Displej je monochromatický a odolný proti poškrábání Snadné ovládání a práci umožňují čtyři tlačítka. Samotné hodinky jsou výjimečně lehké (36 g) a jejich vnější rozměr je 4,5 x 3,5 x 1,1 cm. Součástí dodávky je i elegantní černý pásek, magnetický napájecí kabel a návod.

Pro spárování a používání hodinek budete potřebovat aplikaci Goclever Chronos ECO, která je již od listopadu zdarma ke stažení na Google Play. Pro iOS je aplikace k dispozici na App Store od prosince. Jednou z hlavních funkcí těchto chytrých hodinek je to, že vás skrytým a pohodlným způsobem upozorní na aktivity chytrého telefonu – máte tak okamžité informace o hovorech, nových textových zprávách, emailech atd. Goclever Chronos ECO vás na tyto okolnosti upozorní diskrétní vibrací. (Vibrování je funkční i v případě, že je chytrý telefon v tichém režimu.) Prostřednictvím dedikované aplikace pak chytré hodinky Goclever Chronos ECO přenesou vybraná upozornění i z většiny aplikací, které máte na svém chytrém telefonu. Předvolby a výběr aplikací pro zobrazení na vašich nových hodinkách Goclever Chronos ECO si jednoduše nastavíte jen několika kliknutími.

skoleni

Zařízení spolupracuje s chytrými telefony různých výrobců pod operačním systémem Android (4.4) a iOS (příslušná aplikace je na App Store od prosince). Komunikace probíhá prostřednictvím protokolu propojení Bluetooth BT 4.0. Vestavěná baterie s kapacitou 110 mAh zajistí běžný provoz po dobu 3 týdnů, v režimu stand-by až 4 týdny.

Chytré hodinky Goclever Chronos ECO jsou dodávány se standardní 2letou zárukou (včetně 12 měsíců servisní služby door-to-door). Netradičně jsou k dostání prioritně v síti Kaufland za zaváděcí cenu 1 499 Kč.