Hlavní navigace

Google Nexus 7 vs. iPad Mini, kdo bude vítěz?

20. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Google
Myslím, že můžeme s jistotou říci, že je jen otázkou času, kdy se úspěšné prodeje taletu iPad Mini převalí jako obrovská vlna přes loďku s názvem Google Nexus 7. Podle posledních čísel se tohoto šikovného malého tabletu prodalo již zhruba 800 000 tisíc kusů, některé zdroje přitom odhadují i jeden milion prodaných tabletů.

Myslím, že můžeme s jistotou říci, že je jen otaázkou času, kdy se úspěšné prodeje taletu iPad Mini převalí jako obrovská vlna přes loďku s názvem Google Nexus 7. Podle poslednjích čísel se tohoto šikovného malého tabletu prodali již zhruba 800 000 tisíc kusů, některé  zdroje přitom odhadují i jeden milion prodaných tabletů.

IT_PR_2023

Jak rychle se podaří milionovou hranici překonat malému tabletu od Apple samozřejmě vedět nemůžeme, ale rozhodně se domníváme, že se tak stane mnohem dříve, než za jakou dobu se to povedlo Nexusu 7. Zásluhu by na tom měla mít i cena nového iPadu. Podle snímku obrazovky, který unikl na internet v Německu, by ceny malé tabletu Apple měla začínat na 249€, což je jistě cena, kterou budou fanoušci Apple ochotni směle zaplatit.

I když by prodeje tabletu Nexus 7 mohly po uvedení iPadu klesnout, stále by se měl relativně dobře prodávat. Google již brzy nabídne také verzi s 32 GB paměti a možná i 3G připojením. Tahákem Google by mohl být i super levný tablet Nexus 7 za 99 dolarů, o tom však zatím žádné oficiální zprávy nemáme. Ke konci měsíce by nám měl Google v rámci akce „The playground is open“ představit i nový smartphone Nexus.


Byl pro vás článek přínosný?