Hlavní navigace

GoPro umí i levnou kameru

 Autor: GoPro
Rodina GoPro se rozšiřuje o novou kameru. Model Hero sází hlavně na cenu a bohatou výbavu.
-rd 12. 4. 2018

Sdílet

Značka GoPro představuje svou nejnovější kameru, která nese název Hero a má výbavu srovnatelnou se špičkovými kamerami GoPro, přitom je ale svou cenou výrazně dostupnější. Seznamte se s modelem Hero. K dostání je za 5999 Kč.

„Hero je kamerou pro lidi, kteří chtějí sdílet své zážitky i z míst, kde je telefonem nemohou zachytit,“ říká Meghan Laffeyová, viceprezidentka GoPro.

Sdílení zážitků je díky podporované funkci QuikStories jednoduché. Kamera automaticky nahraje fotky a videa do mobilní aplikace GoPro, která z nich sama sestřihá zábavné video. To pak můžete ještě upravit nebo hned sdílet na sociálních sítích s přáteli.

Vzhled nové kamery Hero je velmi podobný modelu Hero6. I ona má dvoupalcový dotykový displej, který usnadňuje ovládání a na kterém si můžete prohlížet natočené záběry. I ona je vodotěsná do desetimetrové hloubky

Natáčet lze v HD režimech 1440p a 1080p, a to při 60 snímcích za sekundu. Svá dobrodružství můžete zachytit i na 10MP fotografie. Natáčet a fotit můžete i v režimech Time-lapse, fotit pak i v režimu Burst a kameru lze jednoduše ovládat hlasovými pokyny.