Hlavní navigace

GPS navigace Mio podporují nově City Guide

13. 12. 2010

Sdílet

 Autor:
City Guide nabízí nový systém v oblasti vyhledávání a výběru kategorizovaných POI bodů, nyní v navigacích Mio.

Společnost Mio Technology, výrobce přenosných GPS navigací, oznámila podporu pro aplikaci City Guide, která přináší inovativní způsob vyhledávání cílových bodů. Tato profesionální aplikace je primárně zaměřena na ubytovací zařízení, restaurace, kulturní místa a aktuální turistické atrakce. Zásadním rozdílem oproti standardnímu seznamu POI bodů je možnost výběru například podle kvality restaurace či ubytování, jejich cenové úrovně, případně dle lokality. 

Aplikace City Guide řešení pro vyhledávání a výběr kategorizovaných POI bodů. Obsahuje POI body sedmi hlavních měst v Evropě a umožňuje najít hledaná místa pouze dle konkrétních priorit a představ. Navíc není nutné do systému vyhledávání uvádět kompletní slova, stačí pouze jejich části. Například v případě, že chcete vyhledat „laciné jídlo“, stačí napsat „lac jid“. Obecně pro korektní výsledek vyhledávání stačí použít výraz se třemi písmeny a více.

Možnosti vyhledávání jsou široké a patří k nim ubytování rozdělené podle cenové kategorie na levné, středně drahé a luxusní, stejně jako podle počtu hvězdiček na tříhvězdičkové, čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely, penziony, ubytovny a hostely. Restaurace jsou rozděleny podle typu kuchyní na národní kuchyni, mezinárodní, francouzskou, italskou a fastfood, a dle cenové úrovně na levné, středně drahé a luxusní jídlo.

Vyhledávat lze také nejnavštěvovanější turistické atrakce, bary, kavárny a noční kluby. Dále to jsou místa pro kulturu a zábavu (divadla, kina, amfiteátry, muzea, galerie), výběr různých míst vhodných k nakupování běžných, ale i specializovaných věcí, salony krásy, lázně a místa vhodná pro různé sportovní aktivity i odpočinek. Vyhledávat lze i body podle centrální polohy v každém městě (centrum).

Aplikace City Guide je dostupná pro všechny modely Mio Moov S - S505, S555, S568, S600, S605, S655, a to přímo z internetových stránek na adrese www.gpspoint.eu. Stažení aplikace je zdarma, pro přístup je třeba pouze sériové číslo navigačního přístroje, které musí odpovídat seznamu přístrojů oprávněných používat tuto aplikaci.