Hlavní navigace

Gresso představilo telefon Grand Premier za milion korun

25. 12. 2011

Sdílet

 Autor:
Pokud nevíte co s téměř milionem korun a hledáte opravdu zajímavý telefon, možná vás zaujme nová nabídka společnosti Gresso.

Gresso Grand Premier má rám, tlačítka a D-pad z ryzího zlata a většina přední i zadní části telefonu je pokryta safíry. Na každý telefon společnost použila přesně 150 gramů zlata a obdobné množství safírových krystalů. Čísla a písmena vedle všech tlačítek byla do telefonu vyryta pomocí laseru. Překvapením pro budoucího vlastníka telefonu však možná bude, jak málo tohoto toto zařízení za padesát tisíc dolarů umí.

Telefon běží na systému S40, který se normálně používá u telefonů v hodnotě pár tisíc korun a tomu odpovídají i funkce – kromě volání a posílání zpráv toho Grand Premier mnoho neumí. Míry Gresso Grand Premier jsou 121x46x12 mm, což je podle výrobce nejtenčí, jak to v této třídě vůbec jde a hmotnost je 190 gramů. Telefon se začne prodávat na konci tohoto měsíce a vyrobeno bude pouze padesát kusů. Na další zajímavé luxusní telefony se můžete podívat na oficiálních stránkách společnosti Gresso.

Byl pro vás článek přínosný?