Hlavní navigace

Happy Plugs představuje sluchátka TRIAD kapely Thirty Seconds To Mars

19. 3. 2015

Sdílet

 Autor: Happy Plugs
Sluchátka TRIAD jsou inspirována hudebním fenoménem současnosti – kapelou Thirty Seconds To Mars. Snoubí vylepšený zvuk a zajímavý styl s unikátním překvapením.

Happy Plugs, švédská módní a lifestylová značka, představila sluchátka TRIAD, která vzdávají hold několikanásobně platinové americké rockové kapele Thirty Seconds To Mars. Jedná se o vylepšenou verzi pohodlných sluchátek ve formě špuntů.

Unikátní styl sluchátek Happy Plugs TRIAD je inspirován symbolem této kapely, a má jednoznačně rozpoznatelné balení, které bylo oceněno v kategorii obalového designu. Nová exkluzivní edice Thirty Seconds To Mars se snaží vyjít vštříc fanouškům a nabídnout jim perfektní zvuk za dostupnou cenu.Happy Plugs

Sluchátka TRIAD - edice Thirty Seconds To Mars - mají nový design a tři velikosti špuntů do uší, aby sedly skutečně každému, ovládání pro přehrávání hudby a mikrofon pro hands-free hovory. Tuto funkci podporují telefony iPhone i většina ostatních značek smartphonů.

Do každého balení sluchátek TRIAD - edice kapely Thirty Seconds To Mars - byl schován zlatý kupon s možností vyhrát osobní setkání s kapelou Thirty Seconds To Mars na jejich vystoupení. Od pondělí 23. března 2015 bude tato limitovaná edice se zlatým kuponem k dostání i v České republice. Doporučená cena je 999 korun.