Hlavní navigace

HD videokamera Samsung SMX-F70: natočte si zimní dovolenou

28. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Samsung
Nejen zimní radovánky rodinné dovolené zachytíte na novou HD videokameru SMX-F70, představenou společností Samsung v září letošního roku v rámci veletrhu IFA.

Kamera se pyšní CMOS snímačem, zaručujícím minimální šum obrazu. Snímač filtruje světlo na jednotlivé složky RGB spektra a díky tomu jsou výsledné barvy syté a přirozené bez přeexponovaných míst. Funkce progresivního záznamu s až 60 prokládanými snímky za sekundu zaručuje plynulé přehrávání videa dokonce i v akčních scénách.

Do technické výbavy nového zařízení patří kromě jiného objektiv Schneider Kreuznach disponující 65násobným inteligentním zoomem a 52násobným optickým zoomem, což umožňuje zachycení detailů i při velkém přiblížení.

Mezi chytré funkce patří Smart BGM, což je technologie, která přidá hudbu na pozadí. Na výběr je spousta předem nahraných skladeb. Díky tomu, že se v mluvených scénách hudba automaticky ztišuje, nemusíte řešit žádné následné zpracování.

Funkce pozastavení záznamu zase umožňuje pokračovat v nahrávání tam, kde jste skončili s předchozím záznamem, a to bez vytváření nového souboru. Iteligentní automatický režim zase zajistí přizpůsobení nastavení kamery aktuálním světelným podmínkám.

Kamera je dodávána s aplikací intelli-studio, která se spustí automaticky po zapojení přístroje do počítače. V této aplikaci můžete dle libosti stahovat a upravovat videozáznamy pořízené zařízením. Kromě videozáznamů s modelem SMX-F70 pořídíte i stabilní snímky v rozlišení 1,9 megapixelu.

cyber23

Doporučená maloobchodní cena videokamery je 4 490,- Kč včetně DPH.


Byl pro vás článek přínosný?