Hlavní navigace

HD World 2012/04

27. 9. 2012

Sdílet

 Autor: HD World
V aktuálním čísle se především ohlížíme za veletrhem IFA v Berlíně, přečtete si i něco o dokovacích stanicích od LG a možná si vyberete i některý z námi popisovaných SSD disků.

Aktuální číslo HD Worldu přináší:

IFA 2012: Ve znamení inovací a velkých firem

Letošní ročník prestižního veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně se nesl ve znamení inovací, ale hlavně největších společností, které svými „stánky“ zabíraly většinou celé haly.

SAMSUNG MOBILE UNPACKED 2012: Rána do zad konkurenci

Jako předzvěst veletrhu IFA 2012 uspořádal korejský Samsung v berlínském Tempodromu akci Samsung Mobile Unpacked, v níž představil hned několik svých novinek.

IFA 2012: PANASONIC

Zelená města využívající kogenerační palivové články či nabíjecí stanice elektromobilů a účinnější solární panely – to jsou některé z technologií, jež Panasonic na veletrhu IFA opakovaně představuje.

BERLÍNSKÉ AUDIO

Přestože někteří výrobci z oblasti audia se veletrhu IFA účastní buď jednou za dva roky, nebo jej vynechávají zcela a zaměřují se na mnichovský High End (chyběli tak například Denon a Marantz či Elac), zastoupení spotřebního a Hi-Fi audia bylo více než obstojné.

PŘIJĎTE NAVŠTÍVIT OJEDINĚLÉ CENTRUM INOVACÍ

Stavíte nebo rekonstruujete nový dům či byt? Nebo se vám skvěle bydlí, ale chtěli byste ještě něco více? HD World má pro vás zajímavé doporučení: systém inHome, který vám nabídne opravdu skvělý komfort. Vše můžete ovládat pomocí iPadu nebo chytrého telefonu. A dokonce i když třeba nejste doma. Přijměte naši pozvánku na místo, kde si vše můžete vyzkoušet.

AV RECEIVERY ONKYO 2012/2013

Velká revoluce – tak by se dala označit radikální změna designu, kterou v minulém roce prošly přístroje Onkyo. Nový industriální vzhled, odkazující na dědictví značky z dob klasického Hi-Fi v sedmdesátých a osmdesátých letech, zejména v kombinaci se stříbrnou verzí (kterou Onkyo jako jeden z mála výrobců nikdy neopustilo ani u AV receiverů), vypadá zkrátka skvěle.

Dokovací stanice od LG

Dokovací stanice pro iPody a spol. jsou velkým marketingovým tahákem a ví to i LG. Proto letos představila hned několik zařízení v edici zaměřené na produkty Apple.

PRŮVODCE KOUPÍ TELEVIZORU PHILIPS

skoleni

Dnešní trh s televizory je natolik přesycen, že uživatel musí dlouho tápat, než nalezne ten pravý. A pak si nakonec stejně koupí nějaký, který nikdy nechtěl. Což ale zjistí většinou až tehdy, když ho umístí do obýváku.

+ novinky ze světa audia, videa a foto.