Hlavní navigace

Headset Trust GXT 353 s basovými vibracemi a LED podsvícením

23. 11. 2016

Sdílet

 Autor: Trust
Trust představuje nový herní headset GXT 353 s kvalitním zvukem, komfortním provedením a kompatibilitou i se systémem PlayStation 4

Sluchátka jsou vyvedena v herní barevné kombinaci červené a černé. Jejich futuristický design reprezentují masivní šedé plastové doplňky na náušnících, resp. na fixní části hlavového mostu. Flexibilní popruh umístěný pod tímto pevným dílem se přizpůsobuje velikosti hlavy uživatele. Dominantou headsetu jsou kulaté náušníky s podsvícením na vnějších stranách, zaručující vysoký komfort díky měkkému polstrování.

Trust

Trust GXT 353 je osazen 40mm výkonnými aktivními měniči s vypínatelnými vibračními basy. Nabízí nastavitelný odnímatelný směrový mikrofon, jehož hranatý tvar umožňuje přesnou lokalizaci před ústa. Ovládací panel pro hlasitost, ztlumení mikrofonu či vypnutí vibrací je intuitivně na levé mušli. Konektivita headsetu je zajištěna prostřednictví 3 m dlouhého USB kabelu.

Dostupnost a cena

Trust GXT 353 je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 2 399 Kč s DPH v České republice a 84,99 euro s DPH na Slovensku.