Hlavní navigace

Herní Acer Nitro 5 s nejnovějšími procesory Intel

 Autor: Dell
Acer dodává notebooky Nitro 5 s nejnovějšími procesory 8. generace Intel Core i7 a Intel Core i7+. Nechybí ani paměť Intel Optane, která zvyšuje rychlost odezvy a zrychluje načítání souborů. Grafika Nvidia GeForce GTX 1050 Ti vylepšuje grafický zážitek.
-rd 10. 4. 2018

Sdílet

Na notebooku Nitro 5 je k dispozici NVMe PCIe SSD s kapacitou až 512 GB, což je dostatek prostoru pro aplikace a hry, zatímco se můžete spolehnout na jejich mimořádně rychlé načítání. Notebook Nitro 5 je vybaven až 32 GB paměti DDR4, která spotřebovává o 20 % méně energie než paměť DDR3 pro hraní s vyšší efektivitou. Na bitevním poli monitoruje nástroj Acer NitroSense stav CPU/GPU, zatímco technologie CoolBoost upravuje rychlost otáčení ventilátorů pro optimální výkon.

Nitro 5 nabízí i laserovou strukturu na víku, kde karmínově červený prostor mezi panty ladí s futuristickým designem podsvícené klávesnice, zatímco 15,6" Full HD IPS displej poskytuje obraz s ostrými detaily. Uživatelé také mohou snadno živě streamovat hry přes Mixer, a to přímo z herní lišty ve Windows 10 jednoduchým stiskem kombinace kláves Win + G.

Zvuk zajišťují mimo jiné technologie Dolby Audio Premium a Acer TrueHarmony. Notebook Nitro 5 je vybaven Wi-Fi Intel Wireless-AC 9560 2x2 802.11ac nabízející gigabitové bezdrátové připojení, nechybí ani spousta portů včetně rychlého USB-C, HDMI 2.0 a gigabitového ethernetu.

Acer Nitro 5 bude k dispozici v květnu za ceny od 799 €.