Hlavní navigace

Herní headset Sennheiser GSP 500 přináší výborný zvuk i pohodlí

 Autor: Sennheiser
Přirozený zvuk s perfektní prezentací prostoru a propracovaná ergonomie vtáhnou hráče do děje
Radek Kubeš 24. 4. 2018

Sdílet

Sennheiser představil nový herní headset Sennheiser GSP 500. Ten se díky otevřené konstrukci může pochlubit skvělou prezentací prostoru napomáhající orientaci ve hře, čistým přednesem a posílenými basy pro intenzivnější zážitek. Mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku zprostředkovává čistý přenos hlasu i v největším zápalu hry a ve chvíli kdy není potřeba, jej hráč snadno deaktivuje pouhým vyklopením k hlavovému mostu. Snadnému použití napomáhá i ovladač hlasitosti umístěný přímo na mušli headsetu. O pohodlí se pak stará promyšlená konstrukce s dvouosým kovovým kloubem, inovativním mechanismem pro nastavení přítlaku a prodyšným ergonomickým polstrováním náušníků. 

Sennheiser

Headset je vybaven standardním 3,5mm konektorem jack a tak nabízí bezproblémovou kompatibilitu s osobními počítači, herními konzolemi a díky snížené impedanci měničů funguje skvěle i s mobilními telefony při hraní na cestách.

Headset Sennheiser GSP 500 se pyšní především výbornou prezentací prostoru. Společnost v něm zúročila bohaté zkušenosti z oblasti audiofilských sluchátek a vybavila jej nejen otevřenou konstrukcí, ale také měniči směřujícími na uši uživatele zepředu. To posouvá vnímání herní situace na novou úroveň a umožňuje rychle reagovat na veškeré hrozby v okolí.

Mikrofon headsetu Sennheiser GSP 500 ocení hráči nejen při multiplayer kampaních, ale díky jeho studiovým kvalitám i při online streamování. Se schopností potlačování okolního hluku zajistí perfektně srozumitelnou komunikaci i při těch nejdivočejších zápasech.

Sennheiser GSP 500 hráče potěší i propracovanou ergonomií. Pohodlí zajišťují kovové klouby a systém nastavení přítlaku integrovaný v hlavovém mostu. Hráče tak nebude trápit nejisté usazení headsetu, nebo naopak přílišný tlak na spáncích. Pohodlí prohlubují i prodyšné ergonomické náušníky, potažené jemnou chladivou textilií. Dobré odvětrání podporuje i otevřená konstrukce mušlí.

Cena a dostupnost

Herní headset Sennheiser GSP 500 je dostupný za cenu 5 800 Kč (230 €).