Hlavní navigace

Herní headset Sennheiser GSP 500 přináší výborný zvuk i pohodlí

24. 4. 2018

Sdílet

 Autor: Sennheiser
Přirozený zvuk s perfektní prezentací prostoru a propracovaná ergonomie vtáhnou hráče do děje

Sennheiser představil nový herní headset Sennheiser GSP 500. Ten se díky otevřené konstrukci může pochlubit skvělou prezentací prostoru napomáhající orientaci ve hře, čistým přednesem a posílenými basy pro intenzivnější zážitek. Mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku zprostředkovává čistý přenos hlasu i v největším zápalu hry a ve chvíli kdy není potřeba, jej hráč snadno deaktivuje pouhým vyklopením k hlavovému mostu. Snadnému použití napomáhá i ovladač hlasitosti umístěný přímo na mušli headsetu. O pohodlí se pak stará promyšlená konstrukce s dvouosým kovovým kloubem, inovativním mechanismem pro nastavení přítlaku a prodyšným ergonomickým polstrováním náušníků. 

Sennheiser

Headset je vybaven standardním 3,5mm konektorem jack a tak nabízí bezproblémovou kompatibilitu s osobními počítači, herními konzolemi a díky snížené impedanci měničů funguje skvěle i s mobilními telefony při hraní na cestách.

Headset Sennheiser GSP 500 se pyšní především výbornou prezentací prostoru. Společnost v něm zúročila bohaté zkušenosti z oblasti audiofilských sluchátek a vybavila jej nejen otevřenou konstrukcí, ale také měniči směřujícími na uši uživatele zepředu. To posouvá vnímání herní situace na novou úroveň a umožňuje rychle reagovat na veškeré hrozby v okolí.

Mikrofon headsetu Sennheiser GSP 500 ocení hráči nejen při multiplayer kampaních, ale díky jeho studiovým kvalitám i při online streamování. Se schopností potlačování okolního hluku zajistí perfektně srozumitelnou komunikaci i při těch nejdivočejších zápasech.

Sennheiser GSP 500 hráče potěší i propracovanou ergonomií. Pohodlí zajišťují kovové klouby a systém nastavení přítlaku integrovaný v hlavovém mostu. Hráče tak nebude trápit nejisté usazení headsetu, nebo naopak přílišný tlak na spáncích. Pohodlí prohlubují i prodyšné ergonomické náušníky, potažené jemnou chladivou textilií. Dobré odvětrání podporuje i otevřená konstrukce mušlí.

Cloud22

Cena a dostupnost

Herní headset Sennheiser GSP 500 je dostupný za cenu 5 800 Kč (230 €).