Hlavní navigace

Herní myš Logitech G300 - 9 programovatelných prvků a 7 podsvícení

27. 8. 2011

Sdílet

 Autor:
Společnost Logitech představila nejnovější přírůstek své G-řady herních produktů, myš Logitech Gaming Mouse G300, která byla zkonstruována s univerzálním designem pro praváky i leváky.

Novinka disponuje devíti programovatelnými ovládacími prvky, čímž umožňuje hráčům přesunout příkazy z klávesnice na tlačítka myši, která jsou lépe na dosah. Kromě toho vám herní myš G300 dovolí uložit až tři profily hry nebo hráčů na vestavěnou paměť přímo v myši, takže můžete spustit myš bez softwaru nebo ji připojovat k různým počítačům bez nutnosti pokaždé měnit konfiguraci.

Uživatelsky nastavitelné podsvícení umožňuje přiřadit ke každému profilu jednu ze sedmi barev, takže snadno zjistíte, který profil právě používáte. Navíc má myš univerzální design a měla by být dle slov výrobce stejně pohodlná v pravé i levé ruce.

Optický senzor myši Logitech Gaming Mouse G300, který má rozlišení 2500 dpi vhodné pro hráče, sleduje pomalé i rychlé pohyby na mnoha různých typech povrchu, takže byste i velmi jemným posunem ruky měli provést přesně tu akci, kterou chcete.

Použití drag-and-drop softwaru pak umožňuje myš snadno nastavit. Program spolupracuje také s klávesnicemi a headsety z G-řady, takže lze vytvořit makra jen jednou a pak je sdílet s ostatními zařízeními této řady.

Myš Logitech Gaming Mouse G300 by měla být dostupná v Evropě v září za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč. Více informací najdete na stránkách www.logitech.com.

Specifikace:

Rozměry: 112 x 73 x 35 mm

soutez_casestudy

Váha (s kabelem/bez kabelu): 111 / 85 g

Herní myš Logitech Gaming Mouse G300

Byl pro vás článek přínosný?