Hlavní navigace

Herní notebook Lenovo IdeaPad Y700

4. 1. 2016

Sdílet

 Autor: Lenovo
Notebook Lenovo IdeaPad Y700 se prodává v několika konfiguracích a vybrané modely mají 3D kameru Intel RealSense a dotykový Ultra HD matný displej

Lenovo IdeaPad Y700 je nové zařízení pro herní nadšence z řady Y. Nabídne kromě neotřelého vzhledu, vysokého výkonu a zvuku reproduktorů JBL také dotykový Ultra HD displej nebo 3D kameru Intel RealSense. Displej má rozlišení Full HD a uživatelé si mohou vybrat také zařízení s Ultra HD (3 840 x 2 160) 16:9 IPS matným displejem a možností dotykového ovládání. Pozornosti určitě neunikne ani červeně podsvícená klávesnice s dvěma úrovněmi jasu.

Lenovo

Nejdůležitější součástí herního notebooku je kombinace procesoru a grafické karty, která zajistí dostatečný výpočetní a grafický výkon i pro náročné hry. Lenovo IdeaPad Y700 je dostupný v celé řadě konfigurací. Uživatelé si mohou vybrat nejnovější procesory šesté generace Intel Core i7 a i5 nebo čtyřjádrové procesory AMD, stejně jako zvolit mezi grafickou kartou NVIDIA GTX 960M či AMD R9.

Cloud22

Uživatele, kteří vytváří svůj vlastní digitální obsah, také potěší integrovaná HD webkamera a dva vnitřní mikrofony Digital Array. Vybrané modely IdeaPad Y700 jsou navíc vybaveny 3D kamerou Intel RealSense, která nabídne širší možnosti ovládání notebooku prostřednictvím výrazů obličeje a gest prováděných rukou a zároveň posune hry, zábavu a videohovory na novou úroveň.

Notebook Lenovo IdeaPad Y700 je na českém trhu dostupný za cenu začínající na 29 999 Kč.