Hlavní navigace

Hi-Fi systém Philips WMS8080

29. 8. 2011

Sdílet

 Autor:
Philips představuje Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém WMS8080, který získal ocenění EISA.

Nový Philips Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém nabízí čistý zvuk z nejnovějších reproduktorů ClariSound a zároveň umožňuje přístup k hudbě kdekoliv ve vaší domácnosti. Hi-Fi systém s označením MCi8080 spolu se síťovým hudebním přehrávačem NP3700, které jsou k dostání i jako set s označením WMS8080, právě díky těmto funkcím získali titul Evropský kompaktní systém roku 2011-12 od asociace EISA.

Pomocí funkce MultiroomMusic nezáleží na tom, v jaké části domu či bytu se právě nacházíte. Kdykoli si můžete vychutnat různé písně v různých místnostech nebo v každé místnosti nechat hrát stejnou hudbu a to vše pouhým dotykem obrazovky. Ze 160GB harddisku vašeho Hi-Fi systému WMS8080 tak můžete veškerou hudbu přenášet až do pěti  hudebních stanic.

Pro získání dokonalých frekvencí, je výškový reproduktor umístěn v horní části reproduktorové skříně, díky celkové konstrukci reproduktorů zároveň výrobce slibuje čisté a pevné basy.

Philips Multiroom Hi-Fi systém umožňuje přístup k Vaší hudbě, bez ohledu na zdroj nebo formát:

- Poslechnete si všechna svá digitální hudební alba uložená na externím USB pevném disku. Můžete mít kdykoliv k dispozici až 2000 alb a nemusíte zapínat počítač, když budete mít chuť si poslechnout svou oblíbenou skladbu.
- Prozkoumáte přes deset tisíc stanic internetových rádií z celého světa, případně můžete poslouchat své oblíbené místní stanice tradičním způsobem.
- Bezdrátově přenesete hudbu a fotografie z počítače nebo domácího serveru a to ve skvělé kvalitě.
- Kromě toho můžete přehrávat oblíbené skladby z CD / DVD přehrávače, připojit jiná USB zařízení, dokonce i iPod nebo iPhone.

Barevný dotykový displej systému Multiroom Hi-Fi umožňuje procházet obsah vaší hudební sbírky. Zároveň pomocí aplikace Philips remote se váš iPhone, iPod Touch či Android smartphone může v mžiku změnit v komplexní dálkové ovládání.

Set Hi-Fi systému se síťovým hudebním přehrávačem s označením WMS8080 je možné zakoupit za zvýhodněných 21990 Kč, případně každé samostatně jako MCi8080 za 19990 Kč a NP3700 za 5990 Kč.

Philips WMS8080

Byl pro vás článek přínosný?