Hlavní navigace

Hodinky Prim v internetovém prodeji

3. 11. 2010

Sdílet

 Autor:
Kolekce PRIM Cylinder, hodinky PRIM od českého Eltonu z Nového Města nad Metují, poprvé v internetové distribuci na Hodinky.cz.

Najde se u nás jen málokdo, kdo by neznal hodinářskou značku PRIM, která se dnes věnuje většinou zakázkové výrobě. Nyní po dlouhé době nabízí své hodinky opět i prostřednictvím internetového obchodu. Konkrétně v internetovém obchodě Hodinky.cz lze koupit kolekci PRIM Cylinder 40 z řady PRIM Arteu 2010 designované ve studiu Olgoj Chorchoj.

Kolekce PRIM Cylinder 40 čítá tři barevné varianty společenských hodinek z nerezové oceli konstruktéra Petra Andrše. Černý číselník s iluminovanými indexy je zakryt safírovaným konvexním sklem a vhodně jej doplňuje řemínek z hovězí kůže. Cylinder 40 má rozměry 40x48 mm, konvexní safírové sklíčko, luminiscenci na ručkách i ciferníků, strojek je bateriový quartz. Doporučená cena 18500 korun.

„Kolekce ARTEU získala zvláštní ocenění v rámci 12. ročníku Exportní ceny DHL HSBC CzechTrade za aplikaci průmyslového designu,“ říká Jana Zbořilová, obchodní ředitelka Hodinky.cz a dodává další výčet úspěchů: „Kvalita kolekce byla potvrzena také 2. místem v soutěži Grand Czech design. Značný zájem návštěvníků sklidily tyto hodinky na výstavách Design Week v Miláně, na výstavě v prostorách Evropské Komise v Bruselu, na Designbloku 2010 v Praze a především na 100 % Designu 2010 v Londýně. Studio Olgoj Chorchoj realizovalo řadu unikátních návrhů z různých oblastí industriálního designu a architektury. Jejich výrobky vystavují a prodávají renomované galerie po celém světě.

Hodinářská produkce továrny ELTON hodinářská, a.s. v Novém Městě nad Metují se rozvinula do dvou hlavních linií. První představují mechanické hodinky, jejichž design navazuje na šedesátiletou tradici hodinek PRIM. Řady společenských hodinek SPARTAK, DIPLOMAT, PAVOUK, LINEA a ELEGANT svojí elegancí a přehledností přitahují zákazníky dodnes.

Druhou linii tvoří hodinky zcela moderního designu, které vytvářejí přední čeští výtvarníci a designéři. Patří mezi ně např. Lenka Súkupová (hodinky modelové řady PRIM CoupéR), Jan Jaroš (hodinky PRIM Maskara Sport) nebo studio Olgoj Chorchoj (hodinky PRIM Cylinder nebo PRIM Sphere).

Cloud22

Prim Cylinder

Prim Cylinder