Hlavní navigace

Honor 9 jde trvale s cenou dolů

 Autor: Honor
Špičkový telefon Honor 9 si můžete pořídit už za 8990 korun. Na vždy.
-rd 6. 4. 2018

Sdílet

Současná vlajková loď značky Honor je nově v prodeji za trvale sníženou cenu. Honor 9 je teď k dostání za 8990 Kč. Původní cena telefonu byla 9990 Kč. 

Zadní straně telefonu kraluje duální fotoaparát. 12MPx RGB snímač zachycuje barvy v živých detailech. Monochromatický 20MPx snímač se pak stará o kontrast a informace o detailech na úrovni, kterou by nemohl RGB snímač stejné velikosti poskytnout. Výsledná fotografie se tak podle tvůrců vyznačuje vyšším dynamickým rozsahem. Monochromatická čočka pak zaručuje povedené černobílé snímky.

Díky dvěma čočkám je také možnost využít efektu široké clony. Uživatelé mohou docílit částečného rozostření vybraných oblastí fotografie, a to i po jejím pořízení. Hlavní dvojici fotoaparátů doplňuje přední 8MPx selfie kamera. Videa Honor 9 natáčí až do rozlišení 4K.

Honor poskytuje i příjemný zvukový zážitek díky pokročilé technologii Huawei Histen a zvukovému ekvalizéru "Honor Purity".

Smartphone pohání osmijádrový procesor Kirin 960. Výdrž telefonu zajistí baterie s kapacitou 3200 mAh. Interní paměť telefonu má 64 GB, lze ji ale rozšířit pomocí micro SD karty o až 256 GB.

Naši zkušenost s tímto mobilem si můžete přečist zde.