Hlavní navigace

Honor představil vlajkovou loď View20 za hubičku

2. 1. 2019

Sdílet

 Autor: Honor
První smartphone značky Honor pro globální trh, který je poháněný duálním procesorem NPU a čipovou sadou Kirin 980. Nabízí systém fotoaparátů 3D s rozlišením 48 MPix a 3D jako první na světě.

Honor uvedl v Číně na trh svůj nejnovější vlajkový telefon Honor View20, v přepočtu za necelých 10 000 korun. Oficiální prodej začne v Číně od 28. prosince.

Honor View20 je vybaven prvním zadním kamerovým systémem 48 MPix a 3D na světě a předním fotoaparátem 25 MPix integrovaným do displeje. Tento design celoplošného displeje neovlivňuje funkci zobrazení, umožňuje naopak sledování na 91,8% poměru těla telefonu k obrazovce.

Je to první smartphone, který využívá pokročilou nanolitografickou technologii k vytvoření neviditelné nano struktury na povrchu.

Zadní fotoaparát telefonu Honor View20 je vůbec první, který je vybaven snímačem CMOS od Sony IMX586 vybaveným 48 efektivními megapixely na 1/2palcové senzorové jednotce. Kromě toho zvýšila čipová sada duálních procesorů NPU a ISP Kirin 980 schopnosti zpracování obrazu a kamer telefonu o 134 %, resp. 46 %.

Dalším zadním fotoaparátem je 3D kamera TOF, umí vypočítat vzdálenost na základě doby přeletu světelného signálu a má funkce včetně snímání hloubky, sledování skeletu a snímání pohybu v reálném čase. Na zpracování fotografií se samizřejmě podílí i umělá inteligence.

3D kamera TOF dokáže proměnit Honor View20 na herní konzolu ovládanou pohybem a dovolí vám hrát 3D pohybové hry.

Cloud22

Honor View20 opouští populární design s displejem se zářezem a přináší celoplošný displej s předním fotoaparátem v obrazovce. V levém horním rohu je pro umístění předního fotoaparátu vytvořena velmi malá dírka o průměru pouhých 4,5 mm namísto 6,0 mm. Namísto vrtání otvoru, který proniká všemi vrstvami obrazovky, kdy fotoaparát pokrývá pouze skleněný panel, Honor zachovává několik vrstev díky využití složitého 18vrstvého technologického stohu. Tato technika účinně snižuje dopad na strukturu displeje, zvyšuje trvanlivost a snižuje rušení světla z displeje, aby se zlepšila celková kvalita fotografie. 18 vrstev složitých procesů je vylepšeno, takže oblast zobrazení nové kamery v obrazovce je výrazně snížena a uživatelům přináší téměř 100% zobrazení na displeji.

Podle údajů poskytovatele dat o technologických společnostech IDC se dodávky společnosti Honor v prvních třech čtvrtletích roku 2018 zvýšily o 27,1 % oproti meziročnímu poklesu globálního trhu smartphonů o 3,1 %. Celosvětové uvedení smartphonu Honor View20 se uskuteční 22. ledna v Paříži.