Hlavní navigace

Honor v České republice dosáhl více než dvojnásobného nárůstu prodeje svých telefonů

 Autor: Honor
Prodeje telefonů Honor v České republice meziročně stouply o 110 % a podle výrobce jej tak zařadily na páté místo v žebříčku nejprodávanějších značek chytrých telefonů u nás. Daří se modelům Honor 20 i Honor 20 Pro.
Zuzana Bičíková 27. 9. 2019

Sdílet

Společnost Honor oznámila, že dosáhla v první polovině tohoto roku 44% meziročního navýšení prodejů mimo Čínu. Celosvětově se měla ve druhém čtvrtletí 2019 umístit na prvním místě v kategorii online prodejce ve střední a vyšší třídě (200-600 dolarů).

Honor uvádí, že se v České republice v první polovině 2019 dostal mezi pět největších značek chytrých telefonů díky meziročnímu nárůstu prodejů o 110 %. Úspěch zde podle společnosti sklízí hlavně model Honor 20.

Značka dodává, že v srpnu se Honor 20 v tuzemsku dostal na druhou příčku v prodejích v kategorii chytrých telefonů s cenovkou od 400 do 449 dolarů. Model Honor 20 Pro se vyhoupl na druhou příčku v kategorii vyšší třídy za dva týdny od spuštění prodeje.

Společnost dodává, že úspěch zaznamenala i v zemích západní Evropy – například ve Francii se podle Amazonu stal model Honor View 20 během prvního týdne prodeje nejprodávanějším produktem v kategorii telefonů nad 499 eur.

Zdroj: Honor