Hlavní navigace

HP a Bang & Olufsen přinesou do počítačů špičkový zvuk

 Autor: HP
Partnerství s kultovním průkopníkem v oblasti zvuku zvýší zážitek uživatelů ze zařízení HP
Radek Kubeš 21. 5. 2015

Sdílet

HP a Bang & Olufsen oznámily spolupráci, která přinese celosvětově uznávaný zvuk Bang & Olufsen a B&O PLAY do počítačů, tabletů a příslušenství HP.

Kultovní zvuk pro inovativní zařízení

Zákazníci si přejí silný, čistý a přesný zvuk. Očekávají, že jim jejich zařízení nabídnou výbornou reprodukci zvuku, bez ohledu na to, zdali používají sluchátka nebo vestavěné reproduktory. Uživatelé si zároveň chtějí zvuk vylepšit podle svých představ. 

HP

Bang & Olufsen je celosvětově uznávaným specialistou na audio a video technologie s 90 lety zkušeností v oblasti akustické dokonalosti a zvukového výkonu. Společnost nedávno uvedla řadu inovativních produktů včetně sluchátek BeoPlay H8 či zvukových systémů BeoPlay A2 a BeoSound Moment. 

HP a Bang & Olufsen společně vyladí každý notebook, desktop, tablet či kus příslušenství pro precizní zvuk. Všechna zařízení HP s označením Bang & Olufsen nebo B&O PLAY budou obsahovat dedikovaný zvukový obvod, který izoluje zpracování zvuku od ostatních signálů na základní desce. K dalšímu zdokonalení zvukových zážitků ze zařízení HP přispěje i sluchátkový konektor s nižší úrovní šumu, dosažené snížením množství kovových dílů. 

Protože zákazníci chtějí mít možnost přizpůsobit si zvuk filmů, hudby či hlasu, budou zařízení HP obsahovat i ovládací panel pro nastavení zvuku. Zákazníkům to umožní přizpůsobit si a vylepšit zvukový zážitek prostřednictvím připravených předvoleb, vyladěných společnostmi HP a Bang & Olufsen. Zákazníci mohou využít nejen optimalizované předvolby, ale také si sami vyladit zvuk podle svých představ. 

První modely zařízení HP se zvukem Bang & Olufsen a B&O PLAY budou dostupné letos na jaře. Značka Bang & Olufsen se objeví na zařízeních HP Spectre, OMEN a ENVY i vybraných modelech počítačů. Značka B&O Play se objeví na počítačích HP Pavilion, tabletech a zvukovém příslušenství pro PC.