Hlavní navigace

HP hlásí připravenost pro Vistu

5. 2. 2007

Sdílet

Společnost uvedla nové produkty a služby založené na anglické verzi Windows Vista, ale na ty s českou verzí, si budeme muset počkat až do března.

Společnost uvedla nové produkty a služby založené na anglické verzi Windows Vista, ale na ty s českou verzí, si budeme muset počkat až do března.

Díky spolupráci HP a Microsoft s cílem garantovat plnou kompatibilitu je nyní k dispozici jak pro domácí uživatele, tak pro firemní zákazníky široké portfolio produktů ze všech možných kategorií s certifikací „Vista-Premium ready“.

S Windows Vista si nyní můžete zakoupit kompletní řadu notebooků a stolních počítačů typu Pavilion a rovněž také produkty TouchSmart PC a Pavilion tx1000 Entertainment Notebook, které byly představeny na letošním ročníku veletrhu CES v Las Vegas. Vybrané modely pak mají volitelnou možnost instalace Vista Home Premium.

HP také oznámilo, že řada klíčových tiskových technologií použitých ve Vista vznikla na základě úzké spolupráce s Microsoftem. HP například prováděla znalecké posudky pro Microsoft Unidrive Printing Architecture a vytvořila interní strukturu formátu XPS. Podílela se i na vývoji kancelářského balíku Office 2007 v oblasti použití barev v dokumentech a jejich optimalizace pro tisk.

V rámci komplexní zákaznické podpory HP je Vista rovněž dostupná i v programu HP Total Care, který ale stále ještě funguje pouze pro region Severní Ameriky a který tamním zákazníkům poskytuje servis typu 24x7 a podporu pro produkty HP i po vypršení záruční lhůty.


Přehled aktuálních článků v rámci IDG on-line o Windows Vista najdete tady.