Hlavní navigace

HP představuje nová řešení v divizi PSG

16. 5. 2012

Sdílet

 Autor: HP
Společnost HP přichází s novinkami v oblasti osobních počítačů, které zahrnuje do své divize PSG. Mezi novinky patří multimediální notebook i produkty pro firmy.

První novinkou jsou nové modely řady Ultrabook – HP Spectre Pro pro uživatele, kteří vyžadují pokročilé funkce ve stylovém provedení, dále výkonný HP ENVY Ultrabook pro ty, kteří se chtějí bavit, a nakonec HP EliteBook Folio 9470m pro firemní zákazníky, zejména IT oddělení malých i velkých firem.


Společnost HP dále rozšiřuje své portfolio multimediálním notebookem v tenkém provedení a novém designu, který označuje názvem Pavilion m6. Ten je designově postaven na nové firemní koncepci HP Mosaic a poslední generaci procesorů Intel či AMD. Z volitelného příslušenství si zákazníci mohou vybrat i podsvícenou klávesnici a dedikovanou grafickou kartu.


CS24

Dalšími představenými novinkami jsou výkonná řešení pro firmy. Mezi produkty této kategorie patří třeba HP t410 All-in-One (AiO) Smart Zero Klient, který je navržen zejména pro školství, zdravotnictví a obchod a vyznačuje se především nízkou spotřebou energie při zachování výkonu a komfortu srovnatelného s PC. Dále se firemní uživatelé dočkají dotykových displejů HP RP7 určených pro maloobchod, dotykových monitorů HP L6015tm a HP L6017tm Retail Touch Monitors a v neposlední řadě také nové výkonné pracovní stanice HP Z220.

Jako poslední zmíníme osobní počítače a notebooky pro firemní uživatele. Kromě výše zmíněného EliteBooku Folio 9470m jsou nově k dispozici i notebooky EliteBook p-series odolné proti vibracím, prachu, výšce, teplotě a pádu, a dále stolní počítače HP Compaq Pro 6300 a HP Compaq Elite 8300 spojující bezpečnost, spolehlivost a výkon.

Byl pro vás článek přínosný?