Hlavní navigace

HP uvádí novou fototiskárnu Photosmart Pro B8850

8. 2. 2008

Sdílet

Společnost Hewlett-Packard představila na Macworld Expo fototiskárnu HP Photosmart Pro B8850, která doplňuje portfolio tiskových řešení HP pro pokročilé amatérské fotografy.

Společnost Hewlett-Packard představila na Macworld Expo fototiskárnu HP Photosmart Pro B8850, která doplňuje portfolio tiskových řešení HP pro pokročilé amatérské fotografy.

HP Photosmart Pro B8850 umožňuje fotografům vytvářet a publikovat portréty, krajiny, fine art, marketingové brožury a další plnohodnotné materiály s využitím pokrokových technologií, které zaručují výjimečný výkon a zářivé barvy.

Fototiskárna HP Photosmart Pro B8850 obsahuje několik nových postupů při správě tisku, které zjednodušují tiskové úlohy a pro uživatele Adobe Photoshop CS3 dokážou synchronizovat správu barev a odstraní problémy, spojené se správou "dvojité barvy." Tato technologie je také k dispozici jako software, který lze pro oceněnou fototiskárnu HP Photosmart Pro B9180 zdarma stáhnout na stránkách společnosti Hewlett-Packard.

Tiskárna HP Photosmart Pro B8850 s vlastním pigmentovým inkoustem HP Vivera nabízí reálný neutrální černobílý tisk včetně fotografické černé, matové černé a světle šedé - přičemž odpadá nutnost výměny náplně při tisku matně nebo leskle.

Dalšími výhodami jsou záruka konzistentní barvy a tisk v profesionální kvalitě, včetně detekce poklesu napětí a kalibrace se zpětnou vazbou. Systém správy detekce poklesu napětí tiskové hlavy sám efektivně udržuje tiskárnu v optimálním stavu, a tak minimalizuje opotřebení trysek, protože jsou čištěny pouze ty, které to vyžadují. Technologie kalibrace se zpětnou vazbou automaticky upravuje nastavení tisku a udržuje tak konzistenci barev.

Fototiskárna Photosmart Pro B8850 je druhou tiskárnou v řadě HP tiskáren A3+, využívající vlastností pigmentových inkoustů HP Vivera a používá osm individuálních pigmentových inkoustových náplní HP 38 Vivera, včetně matové černé, fotografické černé, šedé, modrozelené, světle modrozelené, purpurové, světle purpurové a žluté. Tyto náplně jsou používány ve spojení se čtyřmi vyměnitelnými dvoubarevnými tiskovými hlavami HP 70. Tisk rychle schne, je barevně konzistentní a voděodolný a fotografie mají údajně velkou odolnost proti vyblednutí - více než 200 let.