Hlavní navigace

HTC a Beats by Dr. Dre s novou řadou mobilů

11. 8. 2011

Sdílet

 Autor:
Telefony HTC a audio ikona Beats by Dr. Dre přinesou novou řadu mobilů s posílenými multimediálními funkcemi.

Společnost HTC, u nás dobře etablovaný výrobce mobilních telefonů, oznámila strategické partnerství s jedničkou v oblasti audio doplňků, značkou Beats by Dr. Dre. Výsledkem spolupráce bude zcela nová řada multimediálních telefonů HTC, která bude obsahovat inovativní technologie Beats. Dostupnost nové řady telefonů s logem HTC i Beats by Dr. Dre je plánována již na tento podzim. Obě společnosti si slibují výrazné zkvalitnění hudebního poslechu a rozšíření portfolia audio doplňků HTC o produkty Beats.

Společnost HTC je známá především díky vývoji svého uživatelského prostředí, ve kterém propojuje informace a obsah (např. ze sociálních sítí), služby a jednotlivá zařízení do jednotného celku. Beats si naopak svou popularitu získalo vybudováním exkluzivního brandu a inovativními technologiemi schopnými reprodukovat hudbu v celé šířce slyšitelného pásma. To by mohlo přinést nový styl telefonů HTC, které jsou zatím orientovány spíše na podnikové zákazníky.

Produkty Beats používají znímí umělci, např. Lady Gaga, Eminem, Black Eyed Peas, Alicia Keys nebo sedminásobný vítěz Tour de France Lance Armstrong.

„Spolupráce společností HTC a Beats by Dr. Dre je jedinečnou příležitostí pro dvě výrazné světové značky odlišit se na trhu chytrých telefonů,“ říká Jimmy Iovine, předseda Beats by Dr. Dre a ředitel jedné z hudebních divizí Universal Music Group. „Digitální technologie paradoxně ubírají na kvalitě reprodukované hudby. Pro značku Beats znamená spolupráce další krok na cestě za vývojem inovativních řešení reprodukce a zkvalitněním poslechu hudby přesně tak, jak ji její autor složil,“ dodává.

„Značka Beats poskytuje milionům lidí jedinečný produkt, a my v HTC věříme, že naše strategické partnerství nabídne majitelům telefonů HTC jedinečný a nepřekonatelný zvuk,“ říká Peter Chou, výkonný ředitel HTC a dodává: „V HTC jsme posedlí každým detailem našich telefonů a zvuková kvalita je kritickou součástí spokojenosti našich zákazníků.“

Beats by Dr. Dre