Hlavní navigace

HTC Desire 728G: Boom Sound je zpět

 Autor: HTC
Společnost HTC uvede na předvánoční trh nový smartphone HTC Desire 728G. Telefon nabídne 5,5 palce velký HD displej, podporu dvou karet SIM, 13Mpx fotoaparát s 5Mpx selfie senzorem a stereo reproduktory HTC BoomSound s prostorovým zvukem Dolby Audio.
Adam Kencki 7. 12. 2015

Sdílet

Společnost HTC uvede na předvánoční trh nový smartphone HTC Desire 728G. Telefon nabídne 5,5 palce velký HD displej, podporu dvou karet SIM, 13Mpx fotoaparát s 5Mpx selfie senzorem a stereo reproduktory HTC BoomSound s prostorovým zvukem Dolby Audio.

Desire 728G přináší kombinaci 5,5 palce velké HD obrazovky a BoomSound se stereo reproduktory vybavenými funkcí prostorového zvuku Dolby Audio. Nabízí také 16GB vnitřní paměti a podporu pro microSD karty. Telefon je vybaven rozhraním HTC Sense disponujícím funkcí chytré Domovské obrazovky, která se mění podle toho, zda se uživatel nachází v práci, doma či ve městě.

Další jedinečnou funkcí je HTC BlinkFeed. HTC BlinkFeed sdružuje obsah z předních českých zpravodajských a portálů a sociálních sítí, mj. Facebook a Instagram, na první plochu telefonu. HTC BlinkFeed je vizuální RSS čtečkou, která vždy zobrazuje ty nejnovější články z českých i světových internetových magazínů na základě uživatelova výběru. Telefon je vybaven primárním 13Mpx a čelním 5Mpx fotoaparátem. Oba senzory doplňuje sada funkcí HTC Eye Experience

Zákazníci si budou moci v první polovině prosince vybrat mezi tmavým a světlým provedením a telefon obdrží za cenu 8890 Kč.