Hlavní navigace

HTC Desire C k dostání v České Republice

28. 6. 2012

Sdílet

 Autor:
Společnost HTC zahájila prodej mobilního telefonu HTC Desire C. Kompaktní smartphone navazuje na prodejní úspěchy modelu HTC Wildfire S, který získal na oblibě především díky ideálnímu poměru cena/výkon.

Společnost HTC zahájila prodej mobilního telefonu HTC Desire C. Kompaktní smartphone navazuje na prodejní úspěchy modelu HTC Wildfire S, který získal na oblibě především díky ideálnímu poměru cena/výkon.

HTC Desire CChytrý telefon vybavený operačním systémem Android 4 a novou verzí uživatelského rozhraní Sense 4 lze zakoupit na pražské značkové prodejně HTC nebo u prodejců mobilních telefonů a elektro za doporučenou cenu 5 499 Kč včetně DPH.

HTC Desire C nabízí 3,5 palcový HVGA displej a tradiční kompaktní design. Telefon je dostupný ve třech barevných provedeních – bílá, červená a černá. Pořizování kvalitních fotek a videí v HD kvalitě zajišťuje pětimegapixelový fotoaparát umístěný na zadní straně telefonu. Fotky nebo videa z různých akcí a dovolené lze okamžitě sdílet na sociálních sítích.

Nová verze uživatelského prostředí HTC Sense 4 přináší také integraci s webovým úložištěm Dropbox. Majitelé nového telefonu HTC Desire C získají bezplatně k dispozici 25 gigabajtů prostoru po dobu dvou let.

 

Autentická kvalita zvuku

Technologie vylepšení zvuku Beats Audio je v telefonu HTC Desire C integrována napříč celým operačním systémem. Uživatelé získají maximální kvalitu poslechu nejen v hudebním přehrávači, ale i při sledování filmů, videí z YouTube nebo při hraní her. Telefon je vybaven také novým správcem hudebních souborů HTC Sync Manager. Ten umožňuje automatickou synchronizaci hudební sbírky nebo iTunes s počítačem pomocí kabelu i Wi-Fi bezdrátové sítě. Ve spojení s inovativními sluchátky Beats nabízí HTC Desire C plnohodnotný hudební zážitek v celém rozsahu slyšitelného zvukového pásma tak, jak autor skladbu složil.

cyber23

 

Technické specifikace

  • Operační systém Android 4 (IceCream Sandwich).
  • Procesor Snapdragon S1 (600 Mhz).
  • 3,5 palcový displej s rozlišením 320x480 px.
  • 4 GB interní paměti; rozšiřitelné pomocí microSD karty.
  • 5 megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením.
  • Vylepšená kvalita zvuku s technologií Beats Audio, která se sluchátky Beats zaručuje plný rozsah slyšitelného zvukového pásma.

Byl pro vás článek přínosný?