Hlavní navigace

HTC Desire S, HTC Wildfire S a HTC Incredible S - trojice nástupců populárních modelů

18. 2. 2011

Sdílet

 Autor:
Společnost HTC představila na prestižní výstavě mobilních zařízení Mobile World Congress v Barceloně trojici nových modelů – HTC Desire S, HTC Wildfire S a HTC Incredible S.

Společnost HTC představila na výstavě mobilních zařízení Mobile World Congress v Barceloně trojici nových modelů – HTC Desire S, HTC Wildfire S a HTC Incredible S. Telefony jsou přímými nástupci původních modelů bez „S“ v názvu. Vedle moderního a elegantního designu nabídnou především druhou generaci 1 GHz procesorů Qualcomm, které jsou  podle výrobce až o 40 % výkonnější a úspornější. Uživatelé se mohou těšit také na novější verzi uživatelského rozhraní HTC Sense.

HTC Desire S

Hlavní předností nového modelu HTC Desire S je procesor Qualcomm Snapdragon MSM8255 s frekvencí 1 GHz a 3,7“ displej. Konstrukce nástupce modelu HTC Desire je podobně jako HTC Legend odlita z jednoho kusu hliníku. Díky tomu je tak podle výrobce tělo telefonu pevné a vydrží i hrubší zacházení. Novinkou HTC Desire S je umístění druhé kamery na čelní straně telefonu.

HTC Wildfire S

HTC Wildfire S vychází z modelu HTC Wildfire a oproti svému předchůdci nabídne kompaktnější rozměry. S rozměry 10,13 cm na délku a 5,94 cm na šířku je novinka HTC Wildfire S jedním z nejmenších telefonů, které společnost HTC představila. HTC Wildifre S nabídne 3,2“ displej s HVGA rozlišením. Uživatelé si budou moci vybrat z několika barevných variant – od stylové červené a modré po elegantní černý nebo bílý design. Novinka nabídne také aplikaci Friend Stream, která zobrazuje výpis nejnovějších událostí a statusů na sociálních sítích.

HTC Incredible S

ICTS23

Společnost HTC představila na výstavě Mobile World Congress také svou nejnovější vlajkovou loď. Model HTC Incredible S je vybaven čtyřpalcovým Super LCD displejem s WVGA (800x480 px) rozlišením a 8megapixelovým fotoaparátem s dvojicí přisvětlovacích diod. Díky podpoře souboru technologií DLNA je možné pořízené fotografie nebo videa ve vysokém rozlišení sdílet nebo streamovat ve většině dalších zařízení, např. v počítačích nebo noteboocích. Telefon HTC Incredible S je vybaven také druhou kamerou umístěnou nad displejem na čelní straně telefonu pro video volání s přáteli.

Dostupnost

Nově představené modely HTC Desire S, HTC Wildfire S a HTC Incredible S budou zákazníkům v České republice k dispozici v průběhu druhého čtvrtletí 2011. Koncové doporučené ceny prozatím nebyly stanoveny.