Hlavní navigace

HTC představuje nový stylový smartphone Rhyme

 Autor:
Společnost HTC představila na tiskové konferenci v New Yorku smartphone HTC Rhyme, jenž kombinuje výkon s elegantním designem a novou řadou vlastního příslušenství.
Jan Bednařík 23. 9. 2011

Sdílet

Srdcem novinky HTC Rhyme je přepracované uživatelské rozhraní HTC Sense se vzdušnější hlavní obrazovkou. Novinka bude vybavena 3,7palcovým SLCD displejem s WVGA rozlišením, 5Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a přisvětlovací LED diodou. Telefon navíc obsahuje funkci Instant Shutter, která umožňuje hbité pořízení fotografie, díky čemuž budou moci uživatelé zachytit nečekané momentky.

HTC Rhyme je jako první telefon z nabídky HTC vybaven také funkcemi Action Burst Scene a Panoramic Mode. Ty umožňují zachytit pět souvislých fotografií v průběhu pěti vteřin, resp. jednoduché „slepování“ několika fotografií do panoramatického celku. Samozřejmostí jsou aplikace určené k úpravám fotografií, jejich nahrávání na sociální sítě a označení přátel.

 

Nová verze HTC Sense

Prostřednictvím smartphonu HTC Rhyme současně společnost HTC představí nové uživatelské rozhraním HTC Sense. To bude obsahovat přepracovanou hlavní obrazovku s důrazem na vzdušnost a přehlednost jednotlivých kontextových nabídek, např. událostí v kalendáři, zpráv a dalších funkcí.

home screen

K telefonu HTC Rhyme lze dokoupit celou řadu nového příslušenství:

  • HTC Rhyme Docking Station – Dokovací stanice, jež kromě dobití baterie umožňuje díky vestavěným Bluetooth reproduktorům proměnit telefon v přenosnou Hi-Fi věž.
  • HTC Rhyme Sports Armsband – Sportovní doplněk, který využijí především nadšení běžci toužící po záznamu uběhnuté trasy pomocí GPS modulu či poslechu hudby.
  • HTC Rhyme Charm - Doplněk ve tvaru malé kostky, jež se v případě příchozího hovoru rozsvítí.
  • HTC Rhyme Tangle Free Headphones - Stylové špunty pro poslech hudby.
  • HTC Rhyme Bluetooth Headset - Slouží pro pohodlné a bezpečné telefonování při řízení auta.
  • HTC Rhyme Bluetooth Car Speaker - Sada reproduktorů a mikrofonu, které lze připevnit na sluneční stínidla do auta.

dokovací stanice

Telefon bude v Čechách k dispozici v průběhu října v barevném provedení Hourglass. Doporučená koncová cena a dostupnost jednotlivého příslušenství bude upřesněna při zahájení prodeje.