Hlavní navigace

HTC představuje phablet One Max: Elegance a výkon v jednom

14. 10. 2013

Sdílet

 Autor: HTC
Slyšte, slyšte. Na vědomí se dává, že společnost HTC představila svou nejnovější vlajkovou loď, resp. telefon, s názvem One Max. Jedná se o phablet s Full HD obrazovkou a teprve druhý smartphone s integrovanou čtečkou otisků prstů.

Slyšte, slyšte. Na vědomí se dává, že společnost HTC představila svou nejnovější vlajkovou loď, resp. smartphone, s názvem One Max. Jedná se o phablet s Full HD obrazovkou a teprve druhý smartphone s integrovanou čtečkou otisků prstů.

HTC One MaxHTC Max měří 16 centimetrů na délku a 10,3 na šířku. Váží 217 gramů. Je vybaven technologií BummSound a dvěma předními reproduktory, speciálním obalem s integrovanou baterií s kapacitou 1200 mAh, která doplní integrovanou baterii s kapacitou 3300 mAh. Na zadní straně se nachází čtečka otisků prstů, fotoaparát s ohniskovou vzdáleností čočky 28 mm a světelností F/2.0. Kryt je možné sundat a rozšířit tak paměť přístroje o dalších 64 GB pomocí microSD karty.

Uvnitř smartphonu dříme výkonný čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600 s taktem 1,7 GHz, 2 GB operační paměti RAM, 16 nebo 32 GB paměti a dále také Bluetooth 4.0, NFC, DLNA a 4G LTE. Operačním systémem je Android 4.3 s uživatelskou nástavbou Sense 5.5.

 

Byl pro vás článek přínosný?