Hlavní navigace

HTC Schubert s Windows Mobile 7

12. 8. 2010

Sdílet

 Autor:
Na webu se objevily fotografie zajímavě vypadajícího telefony HTC Schubert určeného pro chystaný systém Windows Phone 7.

Na mobilní operační systém Windows Mobile 7, tedy přesněji a správně Windows Phone 7, si ještě nějaký ten měsíc počkáme, nicméně už nyní se ve zvýšené míře objevují fotografie a videa chystaných WP7 mobilů. Nezahálí ani tchajwanský výrobce HTC, jeden z hlavních propagátorů a výrobců Windows Mobile telefonů.

Ten více či méně oficiálně zveřejnil fotografie chystaného WP7 telefonu s kódovým označením Schubert, k dispozici je krátké video. Procesor v novince bude nepochybně 1GHz Snapdragon, design dále zahrnuje kapacitní obrazovku s blíže nespecifikovanou velikostí, pravděpodobně 3,6 až 4,1 palce. Dole jsou tři tlačítka, jak to pro WP7 vyžaduje Microsoft.


Vítaná změna se týká fotoaparátu, který má nyní konečně přisvětlení, dokonce v podobě xenonového blesku, navíc na mobilu je i speciální tlačítko pro focení, které jinak na novějších modelech telefonů HTC chybí. Výkon fotoaparátů HTC je vůbec terčem dlouhodobé kritiky, tak snad tento mobil pověst této značky zlepší.

Více o Schubertovi známo není, z fotografií je jen ještě patrný povedený design s (pravděpodobně) hliníkovým tělem. Dostupnost ani cena nejsou zatím známy.

HTC Schubert

HTC Schubert

HTC Schubert

ICTS23

HTC Schubert

Zdroj: gsmarena.com, 247windowsphone.com