Hlavní navigace

HTC Schubert s Windows Mobile 7

 Autor:
Na webu se objevily fotografie zajímavě vypadajícího telefony HTC Schubert určeného pro chystaný systém Windows Phone 7.
Alexandr Radecký 12. 8. 2010

Sdílet

Na mobilní operační systém Windows Mobile 7, tedy přesněji a správně Windows Phone 7, si ještě nějaký ten měsíc počkáme, nicméně už nyní se ve zvýšené míře objevují fotografie a videa chystaných WP7 mobilů. Nezahálí ani tchajwanský výrobce HTC, jeden z hlavních propagátorů a výrobců Windows Mobile telefonů.

Ten více či méně oficiálně zveřejnil fotografie chystaného WP7 telefonu s kódovým označením Schubert, k dispozici je krátké video. Procesor v novince bude nepochybně 1GHz Snapdragon, design dále zahrnuje kapacitní obrazovku s blíže nespecifikovanou velikostí, pravděpodobně 3,6 až 4,1 palce. Dole jsou tři tlačítka, jak to pro WP7 vyžaduje Microsoft.


Vítaná změna se týká fotoaparátu, který má nyní konečně přisvětlení, dokonce v podobě xenonového blesku, navíc na mobilu je i speciální tlačítko pro focení, které jinak na novějších modelech telefonů HTC chybí. Výkon fotoaparátů HTC je vůbec terčem dlouhodobé kritiky, tak snad tento mobil pověst této značky zlepší.

Více o Schubertovi známo není, z fotografií je jen ještě patrný povedený design s (pravděpodobně) hliníkovým tělem. Dostupnost ani cena nejsou zatím známy.

HTC Schubert

HTC Schubert

HTC Schubert

HTC Schubert

Zdroj: gsmarena.com, 247windowsphone.com