Hlavní navigace

Huawei Ascend P7 ve speciální edici Arsenal pro milovníky fotbalu

 Autor: Huawei
Huawei představil smartphone Huawei Ascend P7 Arsenal Edition. Nový 4G LTE telefon nabízí celou řadu funkcí pro nejvěrnější příznivce severolondýnského klubu.
Adam Kencki 29. 7. 2014

Sdílet

Huawei představil smartphone Huawei Ascend P7 Arsenal Edition. Nový 4G LTE telefon nabízí celou řadu funkcí pro nejvěrnější příznivce severolondýnského klubu.

Huawei Ascend P7 se vyznačuje černě metalickým kovovým povrchem a odolným sklem Corning Gorilla Glass 3. Mezi exkluzivní prvky smartphonu patří charakteristický znak klubu Arsenal provedený na zadní straně pod sklem Gorilla Glass. Pro vyjádření sounáležitosti s klubem zařadila Huawei do telefonu pro fanoušky Arsenalu řadu motivů pro každou náladu, včetně speciální nabídky v menu telefonu. Huawei Ascend P7 z edice Arsenal nabízí také desítky ikonických tapet Arsenalu, včetně fotografií ze slavného původního stadionu Highbury, denních i nočních fotografií z nového stadionu Emirates a fotografie z oslav vítězství v anglickém poháru FA Cup v roce 2014. Mezi doplňky patří například také funkční hodiny, které svou podobou vycházejí ze slavné tribuny Clock End na původním stadionu Arsenalu.

Telefon Huawei Ascend P7 má 5palcový full HD displej s rozlišením 1920 x 1080. Speciální edice Arsenal přináší ještě další potěšení pro fanoušky tohoto anglického klubu v podobě několika fotbalových her nainstalovaných v telefonu, jako je například FIFA 14. Aby příznivci Arsenalu měli vždy k dispozici to nejnovější, nabízí Huawei unikátní novou aplikaci s názvem Yakatak, která umožňuje okamžitou aktualizaci zápasů, a také přímý odkaz na přátele na sociálních sítích, s nimiž je možné diskutovat o Arsenalu i dalších klubech ze 400 fotbalových lig.

Huawei Ascend P7 Arsenal Edition má paměť s kapacitou 64 GB. Hlavní fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů doplňuje přední kamera s rozlišením 8 megapixelů.