Hlavní navigace

Huawei Ascend P7. Výbava, konektivita, design

9. 5. 2014

Sdílet

 Autor: Huawei
Společnost Huawei představila smartphone Huawei Ascend P7. Nový smartphone s podporou vysokorychlostních sítí 4G LTE navazuje na model Ascend P6 a nabízí špičkovou výbavu, ultrarychlou konektivitu, snazší ovládání a precizní zpracování a design.

Společnost Huawei představila smartphone Huawei Ascend P7. Nový smartphone s podporou vysokorychlostních sítí 4G LTE navazuje na model Ascend P6 a nabízí špičkovou výbavu, ultrarychlou konektivitu, snazší ovládání a precizní zpracování a design.

Huawei Ascend P7 má 5palcový displej s fullHD rozlišením, přední fotoaparát s rozlišením 8MPx, 13MPx zadní fotoaparát a nejnovější uživatelské rozhraní Emotion UI 2.3.

Ascend P7 je pouhých 6,5 mm tenký a je tak jedním z nejštíhlejších 4G LTE smartphonů na trhu. Smartphone je na předním a zadním krytu šasi vybaven odolným sklem Corning Gorilla Glass 3. Telefon je vybaven 5palcovým dotykovým FHD displejem s rozlišením 1920 x 1080, hustotou 445 PPI a poměrem stran 16:9.

Dobré snímky i za slabého osvětlení můžete pořizovat díky BSI snímači 4. generace od společnosti Sony, technologii Image Signal Processor (ISP), softwaru IMAGESmart 2.0 a světelnosti objektivu f/2.0. 13MPx. Další rozměr fotografiím dodává funkce „Voice Photo“, která slouží ke snímání fotografií doprovázených 10sekundovým zvukovým záznamem, které mohou uživatelé následně nahrávat na nejrůznější sociální sítě.

Kromě vylepšení fotoaparátu, umožňuje patentovaný Image Signal Processor (ISP) smartphonu od Huawei řídit celou řadu funkcí, které napodobují funkce digitálních zrcadlovek, například autofokus, vyvážení bílé a potlačení šumu. Uživatelé si také mohou zvolit funkce zaostřování a měření expozice pouze jedním dotykem. Díky tomu lze preferované zaostření a expozici nastavit tak, aby přesnost obrazu byla maximální.

Lidem, kteří hledají ještě rychlejší a plynulejší konektivitu, Huawei Ascend P7 umožňuje prohlížení médií s podporou vysokorychlostního připojení 4G LTE a duální anténou Huawei pro lepší příjem signálu. Ascend P7 rovněž využívá inteligentní síťovou přepínací technologii, která stabilizuje připojení i při slabém příjmu signálu, aby se zabránilo vybití baterie.

Smartphone vydrží v provozu dlouho díky 2500mAh lithium polymerové baterii a technologii pro úsporu energie od Huawei. Funkce řízení úspory energie navíc umožňuje uživatelům šetřit baterii tím, že vypíná libovolnou aplikaci, která běží na pozadí a zbytečně spotřebovává energii z baterie.

Super úsporný režim umožňuje telefonu Ascend P7 zvolit nejvhodnější spotřebu energie tehdy, když se nabití baterie sníží pod 10 procent. Při zapnutí tohoto režimu se displej ztmaví a aktivní zůstanou pouze základní funkce telefonu, včetně hovorů a stránky kontaktů. Zbývajících 10 procent nabití baterie díky tomu vystačí na 24 hodin pohotovostního režimu.

Huawei Ascend P7 je vybaven nejnovější verzí uživatelského rozhraní Emotion UI 2.3. Rozhraní umožňuje personalizovat zamčenou a domácí obrazovku a nabízí i dvě vylepšená uživatelská rozhraní pro snazší navigaci. Software pro správu smartphonu je možné snadno nastavit, včetně filtru nežádoucího obsahu, správce povolení, správce sítě a notifikací a úsporných režimů.

Smartphone bude v České republice v prodeji na konci května 2014 ve volné distribuci v černé a bílé verzi a od června 2014 také u vybraných operátorů v černé variantě za doporučenou maloobchodní cenu 9.999,- Kč (vč. DPH).