Hlavní navigace

Huawei Ideos X3 s Androidem 2.3

10. 11. 2011

Sdílet

 Autor: Huawei
Smartphone Ideos X3, vybavený operačním systémem Android 2.3 Gingerbread, se nově vyskytl v portfoliu společnosti Huawei.

Telefon je vybaven výkonným hardware a opatřen stylovým designem, přičemž si však stále zachovává cenovou dostupnost. Začneme-li u vzhledu, zaujmou nás na první pohled zaoblené hrany a tenké tělo přístroje, které navíc oplývá pogumovanou protiskluzovou zadní částí, takže se příjemně drží v ruce.

Společně s telefonem obdržíte tři barevné kryty (bílý, černý a červený), které můžete měnit podle aktuální nálady, takže byste s vaším telefonem neměli sklouznout ke stereotypu. Dle společnosti Huawei se můžete těšit na výborné řemeslné zpracování.

Jak již bylo zmíněno, je Huawei Ideos X3 vybaven operačním systémem Android 2.3 Gingerbread, který nabízí množství multimediální zábavy včetně přístupu k sociálním sítím, i kancelářské aplikace a emailový klient pro práci. Další nepřeberné množství programů si můžete stáhnout z internetového Android marketu. Informace ze všech komunikačních kanálů včetně e-mailu nebo Facebooku lze integrovat a synchronizovat a mít tak ke všem jednoduchý, rychlý a přehledný přístup.

Technicky je nový smartphone vybaven 3,2palcovým multidotykovým HVGA displejem a fotoaparátem s rozlišením 3,2 megapixelu. Těšit se můžete i na integrovaný GPS modul či 3G modem a Wi-Fi adaptér, který můžete využít jako hotspot. Výkonná Li-Ion baterie o kapacitě 1200 mAh vydrží až 250 minut hovoru a 300 hodin pohotovostního režimu.

skoleni

Nový telefon bude u vybraných partnerů k dispozici již v průběhu listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 3 690,- Kč vč. DPH.