Hlavní navigace

Huawei na CES: Telefon křížený s tabletem

6. 1. 2014

Sdílet

 Autor: Huawei
Společnost Huawei představila na veletrhu CES v Las Vegas telefon Ascend Mate2 4G, který je vybaven 6,1palcovým displejem, což z něj dělá tak trochu tablet.

Novinka již podle svého názvu podporuje síť 4G LTE. Její velký displej je vybaven technologií IPS, která umožňuje sledování z velmi širokých úhlů. Uživatelé se dočkají i baterie s kapacitou 4 050 mAh, předního(!) fotoaparátu s rozlišením 5 megapixelů a 9,5mm tenkého těla přístroje. Fotoaparát nalezneme samozřejmě i vzadu, a to s rozlišením 13 megapixelů.

Huawei Ascend Mate2 4G

Uvnitř je Huawei Ascend Mate2 4G vybaven čtyřjádrovým procesorem běžícím na frekvenci 1,6 GHz. Dnes již prakticky nutností je podpora technologií Wi-Fi a Bluetooth 4.0. K dalším specifikacím patří operační systém doplněný o zvláštní rozhraní značky Huawei – Emotion UI 2.0. Jeho součástí je třeba režim pro ovládání jednou rukou či funkce plovoucích oken pro multitasking. K dalším specialitám patří Gloves Mode pro použití s rukavicemi či Driving Mode pro automatickou aktivaci hlasitého odposlechu pro řidiče.

Zdroj: TZ Huawei