Hlavní navigace

Huawei P10 je vybaven duálním fotoaparátem s certifikací Leica

3. 4. 2017

Sdílet

 Autor: Huawei
Společnost Huawei uvádí na český trh prémiový smartphone Huawei P10. Vlajkový model Huawei je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 15 999 Kč v barevných variacích Graphite Black, Mystic Silver, Prestige Gold a Dazzling Blue.

Společnost Huawei uvádí na český trh prémiový smartphone Huawei P10. Vlajkový model Huawei je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 15 999 Kč v barevných variacích Graphite Black, Mystic Silver, Prestige Gold a Dazzling Blue. 

Celokovový smartphone s úhlopříčkou displeje 5,1 palce je vybaven druhou generací duálního fotoaparátu, na jehož vývoji se opět podílela společnost Leica. Hlavní duální fotoaparát (12MPx barevný snímač a 20MPx černobílý snímač), nově disponující optickou stabilizací obrazu, doplňuje přední 8MPx selfies fotoaparát, jenž je rovněž certifikován společností Leica. 

Čtečka otisku prstů se přesunula na přední stranu a nově slouží také jako ovládací prvek zařízení. Huawei P10 má novou nadstavbu uživatelského prostředí EMUI 5.1 s řadou nových užitečných funkcí. Vysokokapacitní 3200mAh baterie podporuje technologii rychlého nabíjení HUAWEI SuperCharge (5V/4,5A), díky které je možné za třicet minut nabíjení dosáhnout úrovně kapacity baterie, která vystačí na celý den užívání.

Cloud22

Huawei P10 je v České republice k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 15 999 Kč v barevných variantách Graphite Black, Mystic Silver, Prestige Gold a Dazzling Blue.