Hlavní navigace

Huawei P8

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent za výkonný, elegantní smartphone s unikátním fotoaparátem a skvělou cenou
Ondřej Hergesell 3. 7. 2015

Sdílet

Hledáte špičkový smartphone za dostupnou cenu a také chcete pořizovat skvělé fotografie? Pak bychom vám doporučili Huawei P8. Výkonově postačí nejen pro pracovní či osobní komunikaci, ale i pro hraní her a užívání náročnějších aplikací. A k tomu disponuje kvalitním fotoaparátem. To vše v dokonalém designu o šířce pouze 6,4 mm.

 

 

Fotoaparát nabízí rozlišení 13 Mpx a technologii optické stabilizace obrazu, takže dovede potlačovat chvění fotoaparátu, což zaručuje vždy ostré snímky. Navíc v P8 je vůbec poprvé použitý čtyřbarevný RGBW snímač, který při snímání scén s vysokým kontrastem zvyšuje jas až o 32 % a za slabého osvětlení jej snižuje až o 78 %. Díky funkci dlouhé uzávěrky u fotoaparátu mohou uživatelé malovat fotky světlem.


O hladký chod telefonu se starají osmijádrový 64bitový procesor Kirin 930, a také 3GB operační paměti systém Android 5.0 Lollipop.


Chroničtí zapomnětlivci uvítají u nového telefonu funkci „vyhledat telefon hlasem“. Ta na zavolání přivolá odložený smartphone, který odpoví přes reproduktor. V případě zájmu je také možné proměnit kovový zadní kryt během několika sekund pomocí volitelného E-ink displeje na elektronickou knihu. 

Cena 12 990 korun
www.huaweidevice.cz