Hlavní navigace

Hudební novinky od Sony

 Autor: Sony
Ne, nebudeme si představovat nově vydaná CD, ale audiotechniku, kterou společnost Sony v poslední době svým zákazníkům připravila.
Pavel Kreuziger 20. 9. 2013

Sdílet

První z novinek je walkman s operačním systémem Android 4.1 s označením NWZ-F886. Tento model se ovládá prostřednictvím dotykového LCD displeje s úhlopříčkou o velikosti 10,2 cm. Zajímavostí je podpora formátu High-Resolution Audio, který pojme až šestkrát více zvukových informací než klasické CD. Hudby v MP3 si poslechnete 35 hodin na jedno nabití.

Sony walkman

Dále Sony představuje odolné bezdrátové reproduktory s modelovým označením SRS-BTS50. Tyto reproduktory, které u nás zakoupíte od října, mohou klidně zmoknout, a navíc u nich lze měnit zvuk ze směrového na prostorový. Na jedno nabití je pak můžete poslouchat až 10 hodin.

Sony SRS-BTS50

Posledním kusem audiotechniky od Sony, který si v rychlosti představíme, jsou sluchátka Sony MDR-10. Ta jsou vybavena 40mm membránou, jež zajišťuje velký širokopásmový rozsah. Sluchátka jsou lehká a kompaktní a podle výrobce mají „propracovanou technologii reprodukce basů.“ Na kabelu navíc najdete ovládání s mikrofonem, takže sluchátka můžete použít i jako hands-free sadu pro telefon. Novinka je k dispozici i v bezdrátové verzi, a to pod označením MDR-10RBT. Tato sluchátka jsou nabíjecí, přičemž na jedno nabití vydrží až 17 hodin.

Zdroj: TZ Sony